מאסטרקארד במאיץ פינטק עולמי

מאסטרקארד השיקה את ;Mastercard Accelerate


מאסטרקארד השיקה את ;Mastercard Accelerate יוזמה עולמית חדשה המפשטת את הדרך בה היא עובדת עם חברות מעולם הפינטק. במסגרת התוכנית, מאסטרקארד תאפשר גישה קלה ונוחה יותר למשאבים, נכסים, ידע ומומחים של החברה בכדי להוביל את הסטארטפ-אפים לצמיחה מהירה, סיוע בהתרחבות גלובלית ועוד.

Mastercard Accelerate תשלב את הטכנולוגיות הקיימות של החברה בכדי למנף את תחום הפינטק ולהגיע לשווקים חדשים, תוך התבססות על שירותי אבטחת סייבר, הכלה פיננסית, פיתוח מוצרים ממוקד ועוד.

המאיץ מורכב ממגוון תוכניות עטורות פרסים שעזרו למשתתפים בכל רחבי העולם לגשת ולהפיק תועלת מהמערכת האקולוגית של מאסטרקארד:

Mastercard Fintech Express - מספק גישה נוחה למערכת כללים מותאמת אישית, משאבים רלוונטיים ושירותים דיגיטליים ראשונים שנועדו לתת מענה לצרכים הייחודיים של עולם הפינטק ולאפשר השקת תוכניות וצמיחה עולמית מהירה.

 Mastercard Engage– חיבור פתרונות פינטק לאלפי שותפים טכנולוגיים של מאסטרקארד.

Mastercard Start Path – מאיץגלובלי חצי שנתי שנועד לתמוך בחברות סטרטאפ, היוצר הזדמנויות צמיחה והבטחת השקעות אסטרטגיות. למעלה מ-200 חברות השתתפו בתוכנית Start Path מאז הקמתה בשנת 2014 וגייסו ביחד 1.5 מיליארד דולר. בין החברות ניתן למנות את ה- PayKey, VATBox ו-SuperSmart הישראליות. 

Mastercard Developers – מספק ממשקי API לכל מטרה ומאפשר למהנדסים גישה לשירותי התשלום של מאסטרקארד, אבטחה וניתוח באמצעות תיעוד פשוט וידידותי למשתמש, SDKs וקוד לדוגמה עבור שפות התכנות המובילות.

"Mastercard Accelerate הינו פתח יחיד לאינספור הדרכים בהן מאסטרקארד יכולה לסייע לתחום הפינטק לצמוח בכל רחבי העולם", ציין מייקל מיאבאך, מנהל מוצר וחדשנות במאסטרקארד. "עולם הפינטק תורם לשינוי דיגיטלי מהיר שהופך את החיים לנוחים, פשוטים ומתגמלים יותר. אנחנו השותף לבחירה עבור מותגי הפינטק המובילים בעולם, ועם המאיץ החדש אנו מזמינים את הדור הבא של היזמים הגלובליים להצטרף אלינו. עבור השותפים והלקוחות המוסדיים הפיננסיים שלנו, Mastercard Accelerate מספק גישה לדור הבא של החדשנות, עם פורטפוליו של שותפי סטארט-אפ ופינטקים המוכנים ליצור יחד ולשתף פעולה בחוויות חדשות", הוסיף מיאבאך.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>