א.ג. אינסלטציה מקצועיות באינסטלציה

א.ג אינסטלציה וביובים הוא עסק המתמחה בתחום פתרונות האינסטלציה, בעיקר למגזר הפרטי

א.ג אינסטלציה וביובים הוא עסק המתמחה בתחום פתרונות האינסטלציה, בעיקר למגזר הפרטי.
העסק השוכן ביישוב מיתר,  נוסד בחודש פברואר על ידי שלמה אזואלי . שלמה אזואלי הוא מהנדס אינסטלציה עם נסיון של 30 שנה בתחום והוא אחראי על הצד המקצועי.
 


ההתמחות של א.ג כוללת :איטום נזילות. פתיחת סתימות. טיפול בבעיות סניטציה שונות. התקנות סניטציה בבתים פרטיים ובדירות מגורים בבניינים. צנרת בניינים. טיפול והתקנה בצנרת בגינות פרטיות, גינות בניינים וגינות ציבוריות.


מה הוא מגזר הלקוחות שלכם?
"ברובו הוא לקוחות פרטיים, מאזור אשדוד ועד ירוחם, ערד אשקלון, נתיבות קריית גת דימונה ירוחם יישובי הר חברון ובחלקו בניינים בבניה, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים ומסחריים אחרים. גם הם מאזור הדרום."


מה היתרונות שלכם?
"נסיון מקצועי רב שנים המבוסס כמובן על שילוב של ידע ויכולות גבוהות לפתרון בעיות. ציוד  מתקדם הכולל בין השאר- מצלמות טרמיות ושימוש בטכנולוגיה חדשנית לאיתור בעיות של נזילות או סתימות או ריקבון צנרות. שירות מהיר ומתן מענה הולם והוגן לכל לקוח. באופן פרטני, הרי שבתחום איתור נזילות אנחנו משתמשים במכשור מתקדם ע"י גז בדיוק של 100% + מצלמות תרמיות + מד לחות. ונותנים במסגרת שירות האיתור גם תיקון ואיטום. ובשאר התחומים הרי אנחנו נותנים גםאת כל סוגי עבודות האינסטלציה והביובים, התקנת כלים סניטריים, שיפוץ מקלחות, איתור נזילות, תיקון פיצוצים והחלפת קווים.איתור רטיבות קרקע, רצפה ויסודות.טיפול ותיקון דודי שמש.

 היו לא מעט מקרים שבהם לא אותרו נזילות אפילו לא במצלמות, אלא אך ורק באמצעות כלים  טכנולוגיים מתקדמים  שנתנו ללקוחות  פתרון יעיל שחסך כסף, ומנע במובהק הרס תשתית פנימית.

מה הטיפים שלך לבחירת פתרונות אינסטלציה?
"ראשית שיהיה ברשות ספק השירות באינסטלציה מכשור מתאים, וברמת דיוק גבוהה, על מנת למנוע בעיות, בזבוז זמן ,כסף ומשאבים. שנית-זמינות מירבית ככל שניתן של האינסטלטור לפתרון בעיות שוטפות ואחרות, לעיתים זה מגיע ממש בשעות בלתי שגרתיות. 
שלישית- המלצות , לפחות שלושה, על עבודתו, המקצועיות שלה ואיכותה. אלו הם בהחלט פרמטרים חשובים ביחס לבחירה של לקוח  פרטי או עסקי לספק שירות באינסטלציה."

 

https://www.ag-instelation.co.il/

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>