חדשות עסקים מחו"ל

חדשות עסקים וטכנולוגיות מתקדמות מחו"ל.

חדשות עסקים וטכנולוגיות מתקדמות מחו"ל.


איירבוס ודאסו סיסטמס חברו בשיתוף פעולה אסטרטגי ומפתחות את תעשיית התעופה האירופאית של מחר
• איירבוס תטמיע את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס כחלק מצעד משמעותי במהפכה דיגיטלית בחברה.
איירבוס ודאסו סיסטמס חתמו על הסכם של שיתוף פעולה לטווח של חמש שנים (MOA) ביישום הפלטפורמה לעיצוב, הנדסה, ייצור, סימולציה ומודיעין תלת-ממדי שיתופי. דבר זה יאפשר לאיירבוס לקחת צעד משמעותי במהפכה הדיגיטלית ולהניח את היסודות של מערכת תעשייתית אירופית החדשה בתחום התעופה.
במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, איירבוס תפעיל את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, המספקת רציפות דיגיטלית ומשלבת תכנון עיצוב עד לתפעול, במודל נתונים אחיד למען חוויית משתמש מאוחדת. דבר זה יהפוך את העיצוב הדיגיטלי, הייצור והשירותים (DDMS) למציאות כלל-ארגונית עבור כלל חטיבות וקווי מוצרי איירבוס .


אחת התופעות היותר בולטות בתערוכת הרובוטיקה הגדולה בעולם, Automate and ProMat 2019 שהתקיימה בשיקגו החל מה8 לאפריל  הייתה נוכחות מרשימה במיוחד של הזרועות הרובוטיות בצבעי התכלת של חברת Universal Robots, מחלוצות תחום הקובוטים (רובוטים שיתופיים). הללו הופיעו בלא פחות מ-30 ביתנים והפגינו את את הכח שתופסים הקובוטים בתעשייה.  
 
הרובוט המלטש של חברת FerRobotics הדגים בתערוכה תוך שימוש ב-UR10, כיצד ניתן ללטש כיסא עץ. הפתרון מתאים למשימות עדינות בהן נדרש דיוק רב והפעלת לחץ קבועה לאורך כל המשטח בצורה שווה. 

LMI הציגה כיצד ניתן לחבר לזרוע הקובוטית את ה-GoCator, שכולל חיישנים רבי עוצמה שעושים שימוש בטכנולוגיית ראייה סטריאוסקופית, לטובת מדידה של צורות וחלקים. התוצאה: הזרוע מנחה את הציוד המיוחד סביב החלקים הנבחנים, ומספקת מידע מדוייק ביותר, בתלת מימד ומזוויות שונות. השילוב יעיל ביותר בהליכי אוטומציה במפעלי תעשייה. 

MiR הדגימה את היכולות של ה-MiR200, קובוט אוטונומי נייד שבבסיסו ה-UR5 שמאפשר איסוף לוחות אם אלקטרוניים והעברתם למקום שני באופן אוטונומי לחלוטין. 

הפתרון של חברת MoviMed הדגים מערכות סקירה בתלת מימד שכוללת מצלמת Zivid צבעונית בתלת מימד המאפשרת ביצוע סריקות איכות במספר רב של מוצרי תעשייה.  

ה-Picobot של חברת Piab הוא מעין ׳יד׳ משוכללת הכוללת שימוש בואקום, המתוכננת לשמש ככח עזר לפועל על פס הייצור, האריזה או ההרכבה. מערכת חיישנים מוודאת את מידת הלחץ המופעל ומיקום האובייקטים המורמים. 

חברת Photoneo הדגימה את ה-AnyPick, אפליקציה מבוססת בינה מלאכותית, שמאפשרת להרים מגוון חפצים בצורות ובגדלים שונים, מגודל של ס״מ על ס״מ ועד 500 הרמות בשעה. המערכת כוללת חיישני תלת מימד והפתרון מיועד לבתי חרושת, לוגיסטיקה ותעשיית המזון. 

חברת Robotiq הדגימה מגוון ״גריפרים״, תופסנים ייעודיים דמויי ידיים, המיועדים למשימות שונות, מהפעלות מחרטות CNC, שילוב בקווי הרכבה, ליטוש וכד׳. 

SoftRobotics הדגימה את יכולות האחיזה ה״רכה״ שהיא פיתחה, עם מגוון מוצרים וחומרים, במשקלים וצורות שונות. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>