חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים בהשקה חדשה ונתונים סטטיסטיים ומפגש כלכלי עם שר התעשיה. חברת


חדשות השבוע בעסקים בהשקה חדשה מינוי חדש  ונתונים סטטיסטיים  ומפגש כלכלי עם שר התעשיה.


חברת Western Digital מציגה פתרונות חדשים המספקים בסיס ויסודות לדור הבא של תשתיות נתונים. הפתרונות מתוכננים סביב מערכות אחסון Ultrastar NVMe™ SSD וזוכים להאצה נוספת בעזרת NVMe-oF. יכולות החדשנות ושילוב המערכות של החברה, החל מרכיבי זיכרון NAND Flash ועד לפלטפורמות אחסון, מאפשרים להציג את Ultrastar DC SN840 NVMe SSDs בעל היציאה הכפולה (dual-port) ואת בקרי RapidFlex NVMe-oF controllers כפתרונות העומדים כל אחד בפני עצמו – אותם ניתן לשלב יחד על מנת ליצור פלטפורמת אחסון חדשה - OpenFlex Data24 NVMe-oF Storage Platform. הפתרון החדש מהווה מארז משולב של אחסון פלאש בקנה מידה רחב,  JBOF (Just a Bunch (of Flash תוך שהוא מרחיב את הערך המוצע על ידי סביבת NVMe ומאפשר לתמוך במספר גדול של שרתים על גבי רשת אתרנט בהשהיה נמוכה. הפתרונות החדשים מרחיבים באופן משמעותי את סל המוצרים של Western Digital המיועדים למרכזי עיבוד נתונים, תוך שהם מסייעים ללקוחות לעבור ולהשתמש בכונני NVMe SSD ולארכיטקטורות אחסון משותף מתקדמות יותר, על מנת לעמוד בדרישות של יישומים עתירי ביצועים ועומסי עבודה כבדים במיוחד.

 

התאחדות התעשיינים הציגה לאחרונה נתונים סטטיסטיים על המגזר העסקי בישראל. על פי הנתונים הללו: מספר העסקים הכולל במגזר העסקי בישראל עומד על 542 אלף עסקים.99.5% מהם עסקים קטנים ובינוניים אשר אחראים ל-1.83 מיליון משרות, ולכ- 52% מהתוצרת.

שר הכלכלה והתעשייה ח"כ עמיר פרץ קייםב22 ליוני  פגישה מקוונת עם 44 הנספחות והנספחים הכלכליים של מינהל סחר חוץ - משרד הכלכלה והתעשייה, הפרוסים במרכזים הכלכליים העולמיים באמריקה, אירופה, אפריקה, ואסיה.

השר שוחח עם הנספחים על עבודתם ועל הדרכים בהן הם מסייעים לחברות הישראליות. לאחרונה עם ביטולן של תערוכות ברחבי העולם והגעת עשרות משלחות לישראל מן העולם, עברו חלק ניכר מהפעילויות למרחב המקוון, והנספחים ממשיכים לחבר בין חברות ישראליות לבכירים בחברות זרות באמצעות פגישות, דוגמת שימוש ב-Zoom.

הנספחים הכלכליים מסייעים לחברות ישראליות במספר רב של ענפים דוגמת חקלאות, מים, סייבר, תקשורת ועוד, לחברות גדולות וקטנות. בשנת 2019 הם סייעו ללמעלה מ- 2000 חברות ישראליות.

 

 

 

 

חברת דאסו סיסטמס מינתה את לורנס מונטנרי, 51, לסגנית נשיא תעשיית התחבורה והניידות. במסגרת תפקידה, היא תסייע ליצרנים, ספקים וסטארטאפים, לשפר ולייעל את תהליכי הייצור והפיתוח, באמצעות מינוף פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. הטמעת כלים ופיצ'רים אלו יאפשרו פיתוחים ספציפיים בתעשיית הרכב. בעידן דינמי בו אנו חיים, משתנים סדרי העדיפויות והצרכנים זקוקים לחוויות שונות וחדשניות יותר, פתרונות דאסו סיסטמס יוכלו לענות על צרכים אלו. מונטנרי, מחליפה את אוליבייה סאפין, כיום מנכ"ל מותג CATIA של דאסו סיסטמס.
לורנס מונטנרי מביאה איתה קרוב לשלושים שנה של ניסיון בתחום הנדסת הרכב ונסיון עסקי עשיר. מונטנרי פעלה כמנהלת חדשנות אצל יצרנית הרכב הבינלאומית הצרפתית- רנו, שם החלה את דרכה כמהנדסת מכונות בשנת 1992.

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>