חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים בהשקות חדשות ועוד


חדשות השבוע בעסקים בהשקות חדשות ועוד


Eventer ו Screenz השיקו  מערכת מתקדמת וחדשנית פרי פיתוח ישראלי, לשידור אינטראקטיבי הכוללת זירת מסחר לתוכן וידאו בשם Screenz Live - מערכת טכנולוגית מתקדמת שנוצרה בעקבות שיתוף פעולה בין Screenz ל Eventer. המערכת מחברת בין פלטפורמה המתמחה בשידור דיגיטלי ואינטראקטיבי עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם לבין פלטפורמה מתקדמת למכירת כרטיסים. 


Screenz Live, הוקמה במהלך משבר הקורונה, במטרה לספק פרנסה לכל אחד מבלי לצאת מהבית. המערכת מאפשרת לכל אדם, יוצר ומפיק להפוך לגוף שידור דיגיטלי מתקדם דרך יצירה ובנייה של הרצאות, קורסים, כנסים, אירועים, הופעות, סטנדאפ, אירועי ספורט מגוונים, ועוד, וכך להפוך לגוף שידור דיגיטלי עם הכנסות מיידיות. הפלטפורמה מאפשרת שידור וידאו למחשב ולנייד באמצעות ממשק ידידותי ופשוט, הכולל שידורים חיים באמצעות מצלמת רשת, או ציוד מקצועי (RTMP) שידורים מוקלטים מתוזמנים מראש, ו- VOD. 


Screenz היא חברת טכנולוגיה ותוכן המקימה פלטפורמות ופורמטים אינטראקטיביים המאפשרים לשדר, לצפות, להשתתף ולתקשר עם מיליוני משתמשים בו זמנית. בין לקוחות החברה נמנים גופי השידור והתוכן המובילים בעולם ולמעלה מ-25 מיליון משתמשים עד היום. בין לקוחות החברה - Viacom, Fox, Disney, ABC, Sony.


חברת דאסו סיסטמס  ו-Bouygues Construction  הודיעו על השלב הבא במחוייבות ארוכת הטווח שלהם להמציא מחדש את ענף הבנייה ולהפוך אותו ליעיל ובר-קיימא. Bouygues Construction בחרה בפלטפורמת ה- 3Dexperience בענן כדי להניע את המהפך העסקי שלה במטרה לשפר את הפיריון בפרויקטים שלה בתחום הבנייה. שלב שני זה הוא המשך למהלכי הדיגיטציה והאוטומציה הראשוניים של Bouygues Construction.
מתן מענה לגידול בצרכי ההתאמה האישית והקיימות, וכן התאמה לשונות גבוהה בשוק.
פיליפ בוננבה, יו"ר ומנכ"ל חברת Bouygues Construction, אמר: "Bouygues Construction עושה שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות כבר שנים ונראה לנו שנוכל לעשות בהם שימוש רב עוד יותר ליצור ערך רב יותר. לפיכך אנו מחפשים טרנספורמציה ברמה גבוהה יותר אשר תשפיע על התהליכים שלנו בכל הפרויקטים שלנו ותכין את עתידה של החברה: טרנספורמציה שתוביל לשיתוף פעולה גדול יותר בתוך הקבוצה ועם בעלי העניין שלנו על מנת לשפר את הערך שאנו מספקים ללקוחותינו."
ברנרד שארלז, סגן יו"ר ומנכ"ל, דאסו סיסטמס, אמר: "התנסות בתאום הווירטואלי של הבנייה היא תהליך כולל, ובזכות הענן והניידות, גם תהליך בר-השגה. בשונה משיטות מורשת קיימות, חווית התאומים הווירטואלית מאפשרת לכל המעורבים להבין ולתרום לתהליך. כל השחקנים בענף כמהים לדרכים טרנספורמטיביות לשיתוף פעולה ולחדשנות. האם חשבתם אי פעם שהחלום הזה יתגשם? גישה מהפכנית זו, המבוססת על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, מניעת את השותפות לטווח ארוך שלנו עם Bouygues Construction. היא מספקת הזדמנות אדירה לשלב יחד את המנהיגות והמומחיות של שתי השותפות, ולהכניס דינמיקה חדשה במערכת האקולוגית של הבנייה שתקדם אותה לעבר קיימות גדולה יותר."

משרדי האוצר והגנת הסביבה מובילים מהלך להוצאת הכלים החד-פעמיים ממשרדי הממשלה
מינהל הרכש הממשלתי באגף החשב הכללי, בסיוע המשרד להגנת הסביבה, מקדם מעבר ל"רכש ירוק" במסגרתו פרסם הבוקר פנייה לציבור (RFI) במטרה לקבל מידע והצעות – קיימות ועתידיות - לטובת צמצום והפסקת השימוש בכלים חד-פעמיים.
צעד זה מתווסף לקידום הנושא על-ידי "פורום רכש ירוק" - במסגרתו נדונו במהלך השנה האחרונה אמצעים להטמעת קריטריונים סביבתיים במכרזים ממשלתיים.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>