חדשות טכנולוגיה ועסקים

חדשות טכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד


חדשות טכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד
חברת הרובוטים השיתופיים הדנית יוניברסל רובוטס (Universal Robots) דיווחה על הכנסות ברבעון השני של 83 מיליון דולר.

״ההכנסות ברבעון השני עלו ב-8% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, אך במטבע הדני המקומי החברה ראתה צמיחה של 22% ברבעון השני", אמר נשיא יוניברסל רובוטס, קים פובלסן. לדבריו,  החברה ראתה צמיחה של 30% בשני הרבעונים הראשונים של 2022 בהשוואה למחצית הראשונה של 2021.

על פי יוניברסל רובוטס הצמיחה חזקה במיוחד בביקוש העולמי לקובוטי ריתוך וזו אחת הסיבות להצלחתה במחצית הראשונה של השנה. החברה גם הגדילה את הכנסותיה מפעילותיה מול יצרני מוצרי קצה התואמים לקובוטים של החברה - OEM. ״הקובוטים שלנו מספקים את הבסיס לכמה מוצרים חדשים ומלהיבים באמת", אמר פובלסן. "אנו רואים בפיתוח של שותפויות OEM חדשות בתוך המערכת האקולוגית המשגשגת שלנו כהזדמנות מצוינת לחדשנות ולצמיחה בעתיד."

סטרטסיס התקינה כ-600 לוחות סולאריים  על גגות מתקני הייצור הישראליים בדרום הארץ

הלוחות החדשים יהפכו במהלך 2022  לחלק מצעדי החברה להקטנת טביעת הרגל הפחמנית שלה, כחלק מאסטרטגיית הקיימות הנרחבת שלה

סטרטסיס (NASDAQ: SSYS), להדפסה בתלת מימד מבוססי פולימרים, מסיימת בימים אלה את התקנת של כ-600 לוחות סולאריים במתקני הייצור שלה בדרום הארץ, כדי לתמוך במחויבותה לאנרגיה מתחדשת ולהקטין את טביעת הרגל הפחמנית שלה. על פי הערכות החברה, תחזית התפוקה מהלוחות, שהחלו לפעול בימים אלה, עומדת על  כ- 280 אלף KwP  (קילוואט מותקן). בחברה מדווחים שנבחנת כעת הרחבת השימוש בלוחות הסולאריים למתקני ייצור נוספים. הנתונים דווחו בדו"ח הקיימות הראשון של החברה, שסוקר את פעילויות החברה בתחומי ההשקעה האחראית (ESG) – שמירה על הסביבה, צדק חברתי וממשל תאגידי.

״חדשנות טכנולוגית בייצור מסמנת כיום פוטנציאל גדול באפשרויות צמצום טביעת הרגל הפחמנית״, אומרת רוזה קובלנס, סמנכ"לית קיימות בסטרטסיס. ״נושא הקיימות הוא חלק מהותי מהייעוד של סטרטסיס, שעוברת בימים אלו להתמקד ביישומים תעשייתיים של הטכנולוגיה״.


ועידת ישראל לקידום ה – IT והעסקים Leading The Diversity In Israel,תתקיים ביום ראשון, 30 באוקטובר 2022  LAGO  ראשון לציון
 
מפגן עוצמה של ה-IT הישראלי והבינלאומי במיטבו
הועידה תתקיים במעמד מספר שרים ובכירי מנכ"לי החברות המובילות בישראל.
 
בואו לעשות עסקים עם המנמ"רים, המנכ"לים והמקצוענים הבכירים בקהילה, הרצאות, תערוכה וסדנאות ייחודיות בוועידת הפסגה הגדולה ביותר בישראל .


בהתאחדות התעשיינים קיימו  וובינר בנושא העסקת אנשים עם מוגבלויות בתעשייה הישראלית. 
הוובינר התקיים בשיתוף פעולה עם תוכנית תעסוקה שווה - פתרונות תעסוקה למעסיקים ולאנשים עם מוגבלות של מינהל תעסוקת אוכלוסיות בזרוע העבודה - משרד הכלכלה והתעשייה ובהשתתפות מנהלים מהתעשייה. 


אורן הלמן, , סמנכ"ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל ומייסד סיכוי שווה - שילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה ובחברה, שסיפר את הסיפור האישי שלו, דיבר על הפעילות שהוא מקדם להעסקת אנשים עם צרכים מיוחדים ב"סיכוי שווה", ועל החשיבות של גיוון תעסוקתי:
"יש מוגבלויות נראות ויש שאינן ניראות ויש הרבה מאוד סטיגמות שגורמות להפליה והדרה של אנשים עם מוגבלות משוק העבודה. בישראל יש קרוב ל-800 אלף איש עם מוגבלות תפקודית מעל גיל 20, כ-60% מהם לא עובדים ותקופת הקורונה החמירה את מצבם. וזוהי אוכלוסיה גדולה מאוד שרוצה לעבוד והיא עובדת בצורה נמרצת ונאמנה ועם מוטיבציה גבוהה. אנשים עם מוגבלות הם שונאי סיכון ולכן הם מחפשים יציבות גם בתעסוקה. אנשים עם מוגבלות הם עובדים מצוינים אם יודעים להעסיק אותם נכון, כמו כל עובד אחר, והם תורמים לארגון ולתדמית והמיצוב של הארגון ולכן חשוב מאוד להעסיק אותם."

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לנהל לך דף עסקי בפייסבוק
ולהביא לך לקוחות. הסעות בדרום
פנלים מבודדים | מרכז גמילה | המדייק

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>