חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים ברפואה טכנולוגית ובפעילות בצל הקורונה


חדשות השבוע בעסקים ברפואה טכנולוגית ובפעילות בצל הקורונה. 


דאסו סיסטמס בחרה למקד את האסטרטגיה שלה בשנים הקרובות  בייצור חווית תאום וירטואלי של גוף האדם, על מנת לשנות ולייעל את האופן בו אנשים נרפאים ולעזור להם לחיות חיים טובים יותר. חוויית התאום הדיגיטלי פותחת אפשרויות חדשות בתחומי מדעי החיים והבריאות על ידי כך שהיא מאפשרת לאנשים העוסקים במחקר, רפואה, כירורגיה ותחומי בריאות נוספים, לבחון מודלים שונים המאפשרים טיפול מדויק, בטוח ואפקטיבי יותר בגוף האנושי, כפי שבדיסציפלינות תעשייתיות אחרות ניתן לבצע הליך דומה במכוניות, בניינים או מטוסים.  

 


"בשנת 1989 יצרנו את התאום הווירטואלי הראשון של מטוס הענק, בואינג 777. בשנת 2012, לאחר שהעולם עבר לכלכלת חוויה שמעריכה את אופן השימוש  במוצר על פני המוצר עצמו, העזנו לדמיין פלטפורמה שתעשה שימוש בתאומים וירטואליים מקיפים על מנת ללוות מוצרים באופן הוליסטי וחוויתי משלב הרעיון ועד ליציאתם לשוק. קראנו לזה- פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE. ככל שיותר לקוחות מאמצים פלטפורמה זו, כך היא מאפשרת ומאיצה את התפתחותו של הרנסאנס התעשייתי", אומר ברנרד שארלז, מנכ"ל דאסו סיסטמס העולמית. "השאיפה שלנו לייצר הרמוניזציה של המוצר הטבע והחיים נותרה זהה, אך נראה כי ההיקף שלה רק הולך ומתרחב. זה הוביל אותנו לפתח הבנה חדשה של החיים והטבע. כיום אנחנו מסוגלים ליישם את הידע התיאורטי והמעשי שרכשנו, להרחיב את תחומי הפעילות שלנו ולעבור מעיסוק במוצרים למיקוד בגוף האנושי. החוויה התאומה הווירטואלית של גוף האדם תאפשר לנו להמציא דרכים חדשות לייצוג החיים, על ידי הבנה וייצוג של הבלתי נראה ובכך לייצר תרומה מתמשכת לאנושות".


 

 

UPS בישראל פתחה מרלו"ג לשעת חירום תאפשר ליבואנים ויצואנים לאחסן מלאי למוצרים מצילי חיים הנדרשים במשק, כולל אפשרות להפעלת מערך הפצה ליעדים ספציפיים בחירום.

במסגרת ההערכות להשבתת המשק, חברת UPS בישראל נוקטת בצעדים חדשים ומקצה שטח של אלפי מ"ר במרכז הלוגיסטי במודיעין. תאפשר אחסון בחירום, אחסון של משטחים כ"מלאי בטן", פתיחת עמדות עבודה וניהול מלאי, הקצאת שטח עבודה, תפעול ומשרדים לזמן חירום והפעלת מערך הפצה ליעדים ספציפיים בחירום הכולל העמדת כונן 24/7.

איתי יעקובי סמנכ"ל השירותים הלוגיסטיים של UPS בישראל מציין: "אנו עושים הכל כדי לאפשר המשך רציפות של שרשרת האספקה. מדובר בימים מאתגרים עבור כולנו ואנו מבטיחים לעשות ככל יכולתנו להמשיך למיין, ללקט, לארוז, לטוס, להוביל, לשנע, לאחסן ולהפיץ את המשלוחים של לקוחותינו בכל החטיבות של UPS; בלדרות, שילוח ולוגיסטיקה".

 

חברת טכנולוגיות המידע ׳מיטווך׳ התגייסה למלחמה במחלת הקורונה: פיתחה מערך בקרה טיפולי מרחוק, משולב וידאו וקול, כדי לתקשר
עם החולים במחלקות הקורונה, תוך שמירה על בטיחות הצוות הרפואי
בתי החולים בישראל מגייסים בימים אלה את מיטב פתרונות התוכנה והחומרה הקיימים בזירה הרפואית/טכנולוגית, כדי להפחית את סכנת ההדבקות של הצוותים הרפואיים המטפלים ישירות בנפגעי הקורונה. פתרון מערכתי כולל, שצובר תאוצה בימים אלה ופותח במיוחד ע״י חברת טכנולוגיות המידע ״מיטווך״, כבר הוטמע במספר בתי חולים מאז פריצת המחלה. 

״הפתרון ׳שנתפר׳ במיוחד עבור המחלקות בהן שוהים בבידוד חולי הקורונה, היה חייב לכלול שילוב של מספר מערכות שהוכיחו עצמן במאות בתי חולים במצבי רגיעה״, אומר אמנון אבי-גיא, מנהל החטיבה לציוד מחשוב בחברת מיטווך. ״המטרה הייתה לתת לאנשי הצוות את מירב התנאים לטפל בחולים מרחוק, לפחות בחלק מהזמן. היה ברור לנו שחייבים לעבוד כאן בלוחות זמנים מאוד מהירים״. בפועל, לאחר הפיתוח הראשוני, המערכת יושמה בשטח תוך מספר ימים מצומצם. 

כך לדוגמה, במחלקה הייעודית לחולי הקורונה בבית חולים השרון - מרכז רפואי רבין, המנוהלת על ידי ד״ר דרור דיקר, שם בוצע אחד היישומים הראשונים של המערכת החכמה, ערוכים כיום לקליטת מטופלים בתנאי בידוד. לדברי ד״ר איתן חבר, מנהל בית חולים השרון, ההיערכות לפתיחת המקום לפני מספר ימים הייתה מורכבת ביותר והיא כללה מעורבות של מאות אנשי צוות, מיגון הולם והכנסה לשימוש של הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות בתחום.  

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>