חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים ביזמות חדשניות, שיתופי פעולה וכנס עסקי חשוב


חדשות השבוע בעסקים ביזמות חדשניות, שיתופי פעולה וכנס עסקי חשוב.

חברת Mantis Vision, המפתחת טכנולוגיות צילום וחישה בתלת ממד, בחרה בפתרונות של Juniper Networks ו- Pulse Secure לשדרוג אבטחת הרשת הארגונית במשרדים החדשים שלה. הודות לבחירה במתגי הקמפוס וה- Data Center (ליבה) של Juniper Networks, חברת Mantis Vision תהנה מרשת מהירה, יתירה וגמישה יותר. כמו כן הבחירה במערכת ניהול הגישה לרשת, NAC של Pulse Secure, תעניק לחברה רמה מתקדמת ומלאה של נראות ברשת, אותנטיקציה מלאה למשתמשים, זיהוי בזמן אמת והגנה טובה יותר על המידע שלהם.

קרדיט צילום: יחסי ציבור 

את הפרוייקט יזמה ותכננה חברת זברה טכנולוגיות (Zebra Technologies) שהינה חברת הפצה המתמחה במתן פתרונות מובילים בתחומי תשתיות ה- IT. החברה מייצגת בישראל קשת רחבה של ספקיות טכנולוגיה מהמובילות בעולם ובכלל זה פתרונות אבטחת מידע, תקשורת נתונים, ניהול רשתות וירטואליזציה ועוד. ההטמעה בוצעה בשיתוף חברת ספיידר תקשורת ושווי הפעילות מוערך ע״י גורמים בשוק בהיקף של כמאות אלפי שקלים.

 

חברת LG תציג בתערוכת המכוניות של פרנקפורט (IAA) מערכת חדשה המשלבת את מערכת הבידור והמידע בכלי רכב  של LG LG webOS Auto In-Vehicle Infotainment (IVI) עם פלטפורמת המכונית המקושרת של מיקרוסופט (MCVP). המערכת ממנפת את החוזקות של webOS Auto ושל Microsoft Connected Vehicle ומאפשרת לאסוף ולשדר מגוון רחב של נתונים, דוגמת מצב הנהג, מצב הדלתות, ושימוש באפליקציות.
המערכת מתוכננת על מנת להעביר נתונים הנוצרים ונאספים במכונית, יחד עם נתונים אודות השימוש באודיו, וידיאו ומערכות ניווט, אל סביבת הבינה המלאכותית של מיקרוסופט Microsoft Power BI, ובאמצעות הענן – באופן המאפשר ליצרני ציוד מקורי (OEM) לקבל תמונה כוללת על מנת להעשיר את חוויית המשתמש, ולשפר את הבטיחות לאורך כל מחזור חיי הרכב. שירות הענן הזה ישולב בסופו של דבר בפלטפורמה העתידית שלAuto  webOS, על מנת לסייע בשיפור חוויית המשתמש במכונית. שירותים העתידים להיות מוצעים על ידי שותפים עסקיים יוצגו גם הם בעבודה על פלטפורמת webOS, במהלך תערוכת IAA.


הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף תקיים ב23.9  כנס היכרות לספקים עם בנק מזרחי טפחות. כנס זה מהווה חלק בלתי נפרד ממדיניות הסוכנות ומעוף לסייע ולחשוף בפני עסקים קטנים ובינוניים שיתופי פעולה ומתן שירות לגופים ציבוריים גדולים במשק.

הכנס יפתח ויתקיים החל מ9:00 בבוקר  במרכז האירועים של ארץ ישראל יפה בפארק הירקון. הוא  ללא עלות, אך ההשתתפות מותנת ברישום מראש.

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>