חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים בהסכמים חדשים


חדשות השבוע בעסקים  בהסכמים חדשים.

סינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, ממשיכה להעמיק את פעילותה בדרום אפריקה: החברה חתמה על שותפות עסקית עם חברת LabourGenie.Net למכירת והטמעת מערכות לניהול מערך העובדים, הכוללות ניהול נוכחות והיעדרות עובדים, סידורי עבודה וכד׳. ההסכם צפוי להכניס לחברה עסקאות בהיקפים של מיליוני דולרים בשנים הקרובות.

LabourGenie.Net מתמחה במתן שירותי יישום פתרונות לניהול מערך העובדים וניהול ההון האנושי במגוון מגזרים עסקיים, דוגמת: שירותי בריאות, ייצור, מלונאות ואירוח, תעופה ועוד. השותפות עם סינריון מערכות מאפשרת ל- LabourGenie.Net להסב ארגונים בעלי צרכים מורכבים במיוחד, מהמערכות של Kronos למערכות של סינריון.

"לפתרונות שלנו יש יתרון תחרותי גם בשווקים הבינלאומיים בהם אנו ממוקדים כגון ארה"ב, קנדה ודרום אפריקה", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות. "הבחירה בסינריון נבעה מהפתרון השכבתי והמודולרי שאנו מציעים, עם סידור עבודה מעולה ותיק עובד  אינטרנטי עם טפסים אלקטרוניים, הנותן להם יתרון תחרותי משמעותי אצל לקוחות המגה. LabourGenie.Net מכירים היטב את השוק המקומי, והם יסייעו לנו להגיע ביתר קלות לארגונים גדולים, בעלי צרכים מורכבים ופריסה בינלאומית. אנו פועלים בשוק הדרום אפריקאי מזה למעלה מ- 20 שנה וביצענו כבר מאות פרויקטים בחברות וארגונים גדולים, ביניהם טויוטה, קלוגס, לוי שטראוס, חברת הקוסמטיקה וולה, בתי חולים, ועוד".


UPS  בישראל מדווחת על גידול של 50% בחגי הקניות שנערכו בחודשי נובמבר ודצמבר, ובניהם: יום הרווקים הסיני, בלאק פריידיי, סייבר מאנדיי ומבצע השילוח החינמי של אמזון לישראל, ועמידה בזמני מסירת משלוחים בשיעור של 98% מהמקרים.

מערך ההפצה של UPS בישראל נערך מראש להתמודדות עם ריבוי המשלוחים בתקופה העמוסה של החגים. לטובת עמידה ביעדי השילוח ואספקת המשלוחים בשירות ה-Next   Day, גויסו עשרות עובדים זמניים אשר לקחו חלק במערך התפעולי והלוגיסטי של החברה. ההערכות כללה תיגבור מוקדי שירות הלקוחות באמצעות הקמת ערוצי תקשורת נוספים כגון: יצירת קשר עם שירות הלקוחות דרך ה- WhatsApp, צ'אט בפייסבוק, צ'אט באתר וזמינות מענה מהיר ללא המתנה בשירות הטלפוני, וכלה בהוספת עשרות רכבי חלוקה נוספים. כל עובדי והנהלת החברה התגייסו והתנדבו במערך ההפצה על ידי יציאה לשטח ומסירת המשלוחים. 

בכדי למנוע עיכובים והמתנה לשחרור החבילות, דאגו ב UPS לנטר את המשלוחים עם הזמנתם, טרם נחיתתם בישראל. בעזרת ביצועי אופטימיזציה של מערכות ההפצה, נבנו מסלולי חלוקה ייעודים עם מאות נקודות חלוקה ביום שזירזו את הפצת המשלוחים בצורה יעילה ומהירה תוך עמידה בסטנדרט השירות המחמיר של החברה.


חברת האוטומוטיב HARMAN המתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, הציגה במסגרת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2020, מספר חידושים בתחומי המכוניות המקושרות: 

ה- Vehicle-to-Pedestrian היא מערכת עזר מתקדמת לנהג (ADAS) העושה שימוש בטכנולוגיית Vehicle-to-Everything (V2X) , שמזהה אובייקטים העומדים בדרכה של המכונית ומזהירה הן את הנהגים והן את הולכי הרגל ממצבים מסכני חיים. מכוניות, הולכי רגל ורוכבי אופניים יוכלו לקבל התראות על סכנות הצפויות לשלומם גם בסיטואציות בהן מצלמות רכב משוכללות לא מצליחות להבחין במכשולים – גם מעבר לפינות, או דרך מכוניות חונות. במקביל, הולכי רגל ורוכבי אופניים, שיצטיידו במכשיר נייד C-V2X יוכלו לקבל באמצעותו התראה מראש שרכב נכנס למסלולם.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>