חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים בהשקות חדשות


חדשות השבוע בעסקים בהשקות חדשות 


חברת מקסל הכריזה בתערוכת הISE באמסטרדם ( שהיא תערוכת הAV, הגדולה בעולם) על מגוון חדש של מקרני לייזר ניידים בעלי ביצועים גבוהים מסוג LCD3:
MP-JU4001, MP-JW4011, MP-JW3511, MP-JW4001 ו- MP-JE3501.
הדגמים הניידים החדשים מסוג WXGA ו-WUXGA יכולים לייצר לומנס 3500/4000 ANSI עם ספקטרום צבעים רחב, דבר ההופך אותם לבחירה המושלמת למגזרים הארגוניים, זאת בנוסף לאפשרות לנייד את המקרנים בין חדרי הישיבות השונים. 
מקרנים אלו בעלי יחס ניגודיות מרשים של2,000,000:1 . מכיוון שיש גמישות בטכנולוגיית טווח ההקרנה (TR) ניתן להתאים את גודל התמונה לכל מרחק הקרנה נדרש. 


לדגמי הWXGA יש TR של  1.3-1.8 ולדגמי הWUXGA  יש TR של 1.3-2.1. כל הדגמים פשוטים לשימוש, בעלי ביצועים עוצמתיים, שקטים מאוד, וקומפקטיים ביותר הודות לכך שהם לא מכילים גלגל זרחן. המקרנים מגיעים עם 5 שנות אחריות ( 20,000 שעות) המוצעת כסטנדרט.


חברת Western Digital פיתחה בהצלחה את הדור החמישי בטכנולוגיית שבבי זיכרון בלתי נדיף תלת-ממדיים, 3D NAND. שבבי BiCS5 החדשים שבים ומבססים את מעמדה המוביל של החברה כיצרנית שבבי זיכרון הפלאש המתקדמת ביותר בתעשייה. BiCS5 נשענים על טכנולוגיות תאי זיכרון המכילים שלושה (TLC) וארבעה (QLC) ביט של נתונים לכל תא, על מנת להציע קיבולת עצומה, ביצועים ואמינות – במסגרת מחירים נגישים ונוחים. בכך, הופכת הטכנולוגיה הזאת לכלי האידיאלי בהתמודדות עם הזינוק בנפחי הנתונים הדרושים בתחומים דוגמת כלי רכב מקושרים, מכשירי מובייל ובינה מלאכותית. 
Western Digital כבר החלה בייצור ראשוני של שבבי BiCS5 TLC בנפח 512Gb, ומספקת כבר מוצרי צריכה הבנויים בטכנולוגיה החדשה. ייצור שבבי BiCS5 בכמויות מסחריות משמעותיות צפוי במחצית השניה של השנה. שבבי BiCS5 TLC ו- BiCS5 QLC יהיו זמינים במגוון נפחי איכסון, לרבות 1.33 טרא-ביט (Tb).


לדברי ד"ר Steve Paak, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיות זיכרון וייצור ב- Western Digital, "ככל שאנו עוברים אל העשור הבא, נדרשת גישה חדשה לשדרוג והרחבה של יכולות 3D NAND על מנת שנוכל להמשיך לעמוד בביקושים לנפחי נתונים ההולכים וגדלים. הצלחתנו בייצור BiCS5 ממחישה את מעמדה המוביל של Western Digital בתחום טכנולוגיית הפלאש, ומימוש מוצלח של מפת הדרכים שלנו. קידום ומינוף החידושים במסגרת טכנולוגיית הזיכרון שלנו יאפשרו להגדיל את צפיפות הזיכרון במונחים של  כמות המידע ליחידת שטח וכמות השכבות ליחדת שטח על פיסת סיליקון. באמצעים אלה ואחרים הרחבנו משמעותית את הקיבולת והביצועים של טכנולוגיית 3D NAND שלנו, תוך שאנו ממשיכים לספק את האמינות והמחירים להם מצפים לקוחותינו."


קרן UPS  המובילה את תוכניות הקיימות וההתנדבות העולמית עבור UPS, העבירה לסין אמצעי מיגור למניעת התפשטות נגיף הקורונה. הקרן הטיסה בטיסת לילה ישירה לשנחאי למעלה מ-2 מיליון מסכות נשימה מסננות, 11,000 חליפות מגן ו-280 אלף כפפות. לאחר מכן הציוד הרפואי הופץ בטיסות פנים והובלה יבשתית ישירות למחוז הפגוע בסין.

הגעת הציוד הרפואי לסין התבצעה בתיאום לוגיסטי עם ארגון הצלב האדום של סין, ופעילות הקרן נעשתה בשיתוף פעולה של עם MAP International ו- MedShare (ארגוני בריאות עולמים ללא מטרות רווח 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>