חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים בהשקת מוצרים חדשים ובהקמת מרכז חדש להתייעלות


חדשות השבוע בעסקים בהשקת מוצרים חדשים ובהקמת מרכז חדש להתייעלות.

 
דאסו סיסטמס מציגה את SOLIDWORKS 2020, הגרסה החדשה של תוכנת העיצוב שלה המבוססת תלת מימד לתכנון והנדסה. SOLIDWORKS 2020 כוללת שיפורים, יכולות חדשות ותהליכי עבודה המאפשרים ליותר מ-6 מיליון משתמשיה להאיץ ולשפר את פיתוח המוצר שלהם, החל משלב הקונספט ועד לרמת המוצר המוגמר ובכך ליצור ערך לארגונים שלהם. 


צוות המחקר והפיתוח של דאסו סיסטמס הינדס את  SOLIDWORKS 2020 בתגובה לאלפי בקשות לשיפור ועדכון מקהילת SOLIDWORKS העולמית. על ידי התממשקות לפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, SOLIDWORKS 2020 נותנת מענה למגמות ולצרכים העסקיים המתעוררים בשוק הגלובלי הדורשים מארגונים תחרותיים לשעוט קדימה ולסגל לעצמם רמות חדשות של שיתופי פעולה וזריזות, על מנת לספק ללקוחותיהם חוויית עבודה מהירה וחסכונית. 
SOLIDWORKS 2020  מכילה מאות שיפורים ועדכונים חדשנים, מה שמאפשר למשתמשים להנות ממגוון אפשרויות והזדמנויות לשיפור ביצועי המערכת בפעולות היום יומיות שלהם, לייעל את תזרימי העבודה ולהרחיב את אפשרויות העיצוב שלהם למערכות ecosystem המאפשרות מעבר משולחן העבודה לענן תוך התממשקות ישירה לפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE.


Universal Robots , יצרנית וחלוצת הקובוטים (רובוטים שיתופיים) בעולם, השיקה את ה- UR16e – קובוט למשימות העמסה כבדות, היכול להתמודד בהצלחה עם משקל של עד 16 ק״ג. הקובוט החדש, אידיאילי למשימות אוטומציה הדורשות טיפול ושינוע של חלקים ואביזרים כבדים. 

״באווירת האי ודאות הכלכלית כיום, יצרנים חייבים לבחון אימוץ של פתרונות ׳גמישים׳, כדי להשאר בתחרות״, אומר יורגן פון הולן, נשיא UR. ״עם הקובוט החדש אנו עונים על הדרישה הגוברת בשוק לרובוטים שיתופיים שיכולים להתמודד עם משימות הרמה של אובייקטים כבדים, באמינות וביעילות. ההשקה מרחיבה משמעותית את ההיצע של קו הקובוטים שלנו ונותן ליצרנים יותר דרכים לשפר ביצועים, להתמודד עם בעיות כח אדם ולפעול להגדלת עסקיהם״.


המרכז להתייעלות במשאבים נבחר על ידי שלושה משרדי ממשלה.
"מרכז ויץ לפיתוח בר קיימא" נבחר להקים ולהפעיל את המרכז להתייעלות במשאבים בתעשייה.
המרכז, שנבחר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה, המשרד להגנת הסביבה ו משרד האוצר יסייע לתעשייה בישראל למנף הזדמנויות להפחתת זיהומים וסיכונים סביבתיים ומקורות זיהום, כאמצעי להתייעלות וגידול בפריון, שיפור ביצועים סביבתיים וכלכליים כאחד ועמידה ביעדים סביבתיים ובדרישות הרגולציה.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>