חדשות השבוע בעסקים

חדשות השבוע בעסקים במוצרים טכנולוגיים חדשים וביריד מסחרי בשדרות

חדשות השבוע בעסקים במוצרים טכנולוגיים חדשים וביריד מסחרי בשדרות.

 

 Western Digital מציגה שורת מוצרים המיועדים להתמודד עם הצורך הגובר בפתרונות אחסון עמידים בסביבות תעשייתיות חכמות ובעולמות הייצור המתקדם. רשימת המוצרים החדשים כוללת מגוון רחב של מכשירים בתחום האינטרנט של הדברים – IoT. סל המוצרים נשען על טכנולוגיית שבבי אחסון תלת-ממדית 3D NAND במגוון מארזים וגדלים, על מנת לספק פתרונות תעשייתיים למתכנני מערכות עיבוד בקצה הרשת, רובוטיקה, מכשור רפואי, מערכות בדיקות ומעקב, כמו גם יישומי בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML).


לדברי עודד שגיא, מנהל בכיר בקבוצת המכשור של ווסטרן דיגיטל, "ככל שיותר יישומים תעשייתיים ומכשירים מיישמים אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה על מנת להפיק בזמן אמת תובנות שעל בסיסן ניתן לפעול, גובר הצורך בפתרונות אחסון גמישים ועמידים. פתרונות האחסון של ווסטרן דיגיטל העומדים בדרישות תעשייתיות מספקים את העמידות הגבוהה, את צריכת הזרם הנמוכה ואת האמינות החיוניים בציוד IoT, דוגמת מערכות רובוטיות, נקודות שער לרשתות המחשב, מערכות בעלות יכולות בינה מלאכותית, מוצרי מחשוב בקצה הרשת ורחפנים."


מהנדסי בינה מלאכותית במעבדת הפיתוח של LG Electronics בעמק הסיליקון משתפים פעולה עם מומחים בתחום למידת המכונה בחברת Unity Technologies, על מנת לפתח תוכנת סימולציה מתקדמת שתאפשר למפתחים להאיץ את זמני האימון של מערכות המיועדות למכוניות ללא נהג. שיתוף הפעולה בפיתוח סימולטור LGSVL על גבי כלי הסימולציה של Unity ממנף את מעמדה המוביל ומומחיותה של  LG כשותף טכנולוגי של תעשיית הרכב העולמית – בשילוב עם כישורים משלימים הזמינים ב- Unity Technologies, המייצרת את פלטפורמת פיתוח התלת-ממד בזמן אמת המובילה בעולם.
סיאנומן קינג, סגן נשיא להנדסה במעבדת הפלטפורמות המתקדמות של LG בעמק הסיליקון, הדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה. "הביטחון של Unity  בסימולטור LGSVL לנהיגה אוטונומית בטוחה מהווה סימן ברור לכך שמדובר בשותפות שבה כל הצדדים מרוויחים, כבר מהתחלה. אנו מצפים לבחון אפשרויות חדשות בעזרת Unity , על מנת להביא את הטכנולוגיות שלנו אל שוק הרכב".


יריד "עוטף בכיף" מטעם משרד הכלכלה והתעשיה מתארח בפסטיבל "סוכה למחשבה" בשדרות
הפסטיבל יכלול דוכני מכירה של  תוצרת מקומית , מוסיקה, יצירות ושלל פעילויות.
היריד יתקיים בתאריכים 16-17 לאוקטובר, 10:00-17:00.

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>