חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד

Epson משיקה בישראל את משקפי המציאות הרבודה Moverio BT-35E שנועדו להפוך יישומי סיוע מרחוק לקלים ואינטואיטיביים הרבה יותר. המשקפיים מיועדים למגוון יישומים מסחריים כגון סיוע מרחוק, הדרכה טכנית והדגמות מכירה מרחוק ובעיקר מיועדים לתחומי מפעילי הרחפנים המקצועיים, לענפי הבידור, הנדסה ושירותי הבריאות.

המשתמשים במשקפיים בטכנולוגיית Si-OLED  מבוסס הסיליקון שפיתחה החברה יכולים לספק מבחר תכנים בהשהיה קצרה ממגוון מכשירים באמצעות קישוריות  HDMI או USB-C ותצוגת HD ‏(720p)  ובהירות גבוהה מבטיחות תמונה חדה וצבעים מלאי חיים.
 
הבקר החדש של המשקפיים החדשים מבוסס אנדרואיד וכולל מסך מגע משולב עם ממשקי משתמש הניתנים להתאמה אישית עם רמקול ומיקרופון. האחסון שלו ניתן להרחבה של עד 2 טרהבייט, והוא כולל GPS מובנה וחיישני תנועה לפתרונות מבוססי מיקום. הוא כולל גם מצלמת 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי ופנס, ומספק עד ארבע שעות של ביצועי סוללה.

לדברי קובי כהן, מנהל התחום ב-Epson ישראל, החברה מזהה מגוון יישומים מסחריים שימושיים במספר שווקים, דוגמת סיוע מרחוק והדרכה טכנית מרחוק. ״המשקפיים יכולים גם לספק תוכן תלת מימד והעובדה שהם כוללים גם מצלמה קדמית, מעבר למצלמה שבבקר, מסייעת בעת עבודה במקומות צרים, צפייה בפרטים קטנים, או הפעלה באזורים חשוכים במהלך משימות סיוע מרחוק״.
 
עיריית רחובות נערכה לחידוש הלימודים והתקינה בקרית החינוך רון ארד תחנות היגיינה חכמות פרי פיתוח ישראלי של Soapy Care מבוססות ראייה ממוחשבת שיעודדו את התלמידים וצוותי ההוראה לשטוף את ידיהם בדרך נכונה כדי להקטין את סכנת ההדבקה. המתקן יתריע בפני הנהלת בית הספר אם תלמידים ומורים אינם שוטפים ידיים כראוי עם סבון כדי לבצע רענון של הוראות משרד הבריאות.  
 
עמדות ההיגיינה החדשניות "קלין-משין" כוללות חיישני תנועה שסורקים את הידיים תוך כדי שטיפה ומספקים ניתוח בזמן אמת של איכות השטיפה לשוטף על מנת שיוכל להשתפר. המסך החכם מקרין את התנועות הנכונות שצריך לבצע על מנת לשטוף את הידיים ביסודיות לאורך כ-30 שניות. טמפרטורת המים היא חמימה והופכת את התהליך לנעים, במיוחד בעונת החורף. האלגוריתם של המתקן בודק שהמשתמש מבצע לפחות חמש תנועות שטיפה שונות, כולל מתחת לציפורניים, בפרקי היד ובצד האחורי כדי להבטיח את הניקיון. שטיפת ידיים עם סבון גורמת להמסת השכבה השומנית שבאמצעותה החיידקים ונגיפי הקורונה נצמדים אל היד והם נשטפים ובכך נמנעת הידבקות באותם נגיפים בשל נגיעה מקרית בפנים או באחד החברים
 
מקס סימנובסק
י, מפתח המתקן: "לשטיפת ידיים עם מים וסבון באופן יסודי חשיבות עליונה בהגנה על הבריאות ומקטינה דרמטית את כמות החיידקים והנגיפים שנותרים על היד. שטיפה לקויה של הידיים היא אחד מהגורמים המרכזיים למחלות בעיכול ובדרכי הנשימה ומסוכנת במיוחד בתקופת הקורונה. למרות זאת רבים אינם מקפידים על כך וחושפים את הסביבה ואת עצמם לתחלואה. בחלק מבתי הספר הבעיה חמורה במיוחד בשל סביבה לא נעימה בחדר השירותים. המשוב שמקבל המשתמש מגביר באופן טבעי את המוטיבציה לבצע את הפעולה בדרך נכונה."
 
תחנת ההיגיינה פותחה על ידי הסטרטאפ הישראלי Soapy Care שזכה על כך בפרסים בינלאומיים. ניתן להזין בה סבון או אלכוג'ל לפי הבחירה. התחנה חסכונית מאוד בחשמל וחוסכת עד 95% מהמים ו-60% מהסבון או האלכוג'ל. המערכת מתאימה גם למקומות עבודה, מטבחים גדולים, מוסדות רפואיים, אולמות ספורט, תחנות רכבת ואוטובוסים ושדות תעופה.

עיריית קיימברידג' במסצ'וסטס רכשה 1000 מערכות ישראליות לטיהור אויר, כולל מנגיף הקורונה, שהותקנו באולמות ההרצאות באוניברסיטאות הרווארד, MIT ומוסדות לימוד נוספים.

 

המערכות הן פיתוח של הסטרטאפ הישראלי Aura Air והן מבצעות זיהוי של חומרים מסוכנים, סינון, טיהור ותחלופה מלאה של האויר מספר פעמים בשעה בחללים סגורים. במחקר שנערך בבית החולים שיבא נקבע כי המערכת בעלת יכולת השמדה של חיידקים ונגיפים שונים כולל נגיף הקורונה בשיעור של 99.97%.

 

הטכנולוגיה של אורה אייר פועלת במספר שלבים: ניתוח איכות האויר בתוך החדר כולל טמפרטורה, לחות, פחמן דו חמצני, גזים אורגניים ועוד, השוואת הממצאים לאויר מחוץ לחדר באמצעות בינה מלאכותית וטיהור, חיטוי וסינון אוטומטי של החלל הפנימי דרך ארבעה פילטרים וטכנולוגיות ייחודית. המערכת נותנת המלצות לאוורור החדר במקרה הצורך ומתריעה בכל מקרה של עשן סיגריות, נוכחות גזים רעילים שיכולים להעיד על תחילתה של שריפה או זיהום ממקור אחר וזאת באמצעות אפליקציה יחודית.

 

הפרויקט נעשה באמצעות Red Barn Advisory האמריקאית שמקדמת קיום שגרת חיים רגילה גם בתקופת הקורונה.
 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>