חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד
טכנולוגיית הקישוריות האלחוטית ועדכוני התוכנה - ה- OTA (Over-the-Air) של HARMAN, חברה בת בבעלות מלאה של סמסונג, גוייסה לתמיכה ביוזמת האוטומוטיב של Amazon Web Services (AWS). 

הפתרון שמפותח בישראל מסייע, בין השאר, ליצרני הרכב בעולם (OEM) להתמודד עם צרכי אבטחה בכלי רכב באמצעות עדכוני תוכנה שוטפים והוא אף יאפשר לספק לצרכנים חוויית נהיגה ונסיעה עשירה יותר לכל אורך חיי המכונית שלהם. AWS for Automotive היא יוזמה הכוללת שירותים ופתרונות של AWS ושל שותפיה העסקיים, שנבנתה במיוחד עבור לקוחות בתעשיית הרכב.

"כיום, עם העלייה הגוברת באיומי אבטחה וההתפתחות המואצת בתעשייה, ניהול התוכנה במכוניות יכולה להפוך למשימה מאתגרת ביותר״, אומרת מיכל גבע, סגנית נשיא, מנהלת ה- OTA ו- Cybersecurity ב-HARMAN ומנכ״לית HARMAN  ישראל. ״המטרה שלנו היא להפוך את התהליך הזה לחלק ונטול חיכוכים ככל שניתן". לדבריה, פתרון HARMAN OTA מייעל את ניהול האבטחה בכך שהוא מספק עדכוני תוכנה מאובטחים מקצה לקצה, נתון המעניק ליצרניות ביטחון בפתרונות שלהם כיום וגמישות להוסיף בבטחה תכונות חדשות בהמשך הדרך.


Epson  ישראל משיקר את מקרן המיני EpiqVision Mini EF12 – מקרן לייזר נייד, Full HD 4K, שמאפשר לקחת אותו בקלות ובנוחות החוצה לטובת צפייה בסרטי הרפתקאות קלילים, שידורי סטרימינג ומשחקי מחשב – על מסך ענק באמת (עד 150 אינץ׳ - פי 4 מכל טלוויזיה של 75 אינץ) - ובאוויר הפתוח. במקרן מובנים גם רכיב Android TV  הכולל שלט רחוק בהפעלה קולית ומערכת סאונד של Yamaha. 

ה- EpiqVision Mini EF12 החדש וגם ה- EpiqVision Mini EF11 המעט יותר ותיק, הקומפקטיים והניידים (משקל של כ-2 ק״ג) מפגינים ממשק הפעלה קל, פשוט ונוח לכל משתמש ביתי וכך, לדוגמה, בשניה שמפעילים את ה- EF12 ומחברים ל-WiFi המקרן מבצע אוטומטית תיקוני פוקוס והשידורים הטלויזיוניים יכולים להתחיל. למקרן ה- EF11 יש גם כניסת HDMI לחיבור חיצוני של אמצעי סטרימינג. 

״הבידור החוץ-ביתי בתקופה שאחרי הקורונה, בה נמאס לאנשים לשבת בבית, מהווה מרכיב מרכזי בהווי המשפחתי והחלק של צפייה בסטרימינג בסרטים, משחקי קונסולות וספורט רק גדל וגדל״, אומר קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל. ״המקרן החדש שלנו מאפשר סטרימינג ישיר  וצפייה בתכנים בגודל ענק ובהיר. זהו עידן חדש של צפייה ביתית: קודם הייתה הטלוויזיה וכעת יש את ה-EpiqVisio״, מסכם כהן. 

AOC מכריזה על AOC CU34P2C בגודל 34 אינץ' (86.4 ס"מ), התוספת האחרונה לסדרת ה-P2 המובילה בתחום העסקי שלה. מסך האולטרה-רחב (1500R)בעל יחס רוחב-גובה של 21:9 כולל צבעים עזים וחיים ורזולוציית UWQHD גבוהה מאוד
(3440 x 1440 pixels). עם קישוריות ה-USB-C המובנית, ה-CU34P2C יכול להטעין ולהפעיל מחשבים ניידים עד 65 W. יתרה מכך, רכזת ה-USB של המסך בעלת 4 יציאות נותנת גישה להתקנים (כגון מקלדת, עכברים וכו'), כולם מחוברים באמצעות כבל USB-C יחיד.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
פנלים מבודדים | מרכז גמילה | המדייק

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>