חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד

 
חברת דאסו סיסטמס הודיעה על שתי יוזמות חדשות שיספקו דרכים חדשות לעצב, לשתף פעולה, לשתף מידע ולהצטיין בעיצוב ובתכנון: DEXPERIENCE SOLIDWORKS3 עבור יצרנים ו-DEXPERIENCE3 SOLIDWORKS עבור סטודנטים. היוזמות, שנחשפו במהלך האירוע הווירטואלי 3DEXPERIENCE World 2021 של דאסו סיסטמס, יספקו ליצרנים ולסטודנטים גישה מבוססת ענן לסביבה הדיגיטלית החזקה בעולם בעיצוב, הנדסה וחדשנות שיתופית.


3DEXPERIENCE SOLIDWORKS ליזמים, יצרנים ומייקרים מפגישה בין יוצרים, מנטורים ורעיונות, ויוצרת מרחב ליצירה, התחברות ושיתופי פעולה. חובבי פתרונות דיגיטליים יקבלו הזדמנות לקדם חדשנות באמצעות יישומי DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional, 3D Creator3 ו-3D Sculptor ולשתף את הפרויקטים האישיים שלהם עם קהילת היצרנים עולמית - שנוצרה על ידי דאסו סיסטמס בהשתתפות יצרנים, משפיענים ויזמי חדשנות – המספקים סיוע והשראה.
3DEXPERIENCE SOLIDWORKS לסטודנטים מסייעת בהכשרת סטודנטים לשוק העבודה התחרותי ביותר על ידי פיתוח מיומנויות הנדסה, שיתוף פעולה, ניהול פרויקטים וידע מבוסס דאטה - התחומים המבוקשים ביותר על ידי התעשייה כיום. היוזמה הזמינה לשימוש מכל מקום, כוללת את יישומי 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Student, 3D Designer Student ויישומים שיתופיים שונים בתחום העסקים והתעשייה. כמו כן, מאפשרת יוזמה זו גישה לקהילת עמיתים מקוונת המארחת מומחים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE ומעניקה שתי תעודות הסמכה מוכרות בתעשייה.


קבוצת הספורט האלקטרוני של מועדון הכדורגל פריז סן-ז'רמן, Paris Saint-Germain Esports, מכריזה על שיתוף פעולה עם MMD, מומחית התצוגה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס. שיתוף הפעולה בין השתיים יבוא לידי ביטוי במסכי הקונסולות של פיליפס, שיסופקו לנבחרת במסגרת תחרויות FIFA 21 לשחקנים ולסטרימרים. כשותפת מסכי הקונסולות הרשמית של הנבחרת, MMD תהפוך לספק הרשמי של חברי הסגל הכוללים טאלנטים ויוצרי תוכן ב- PSG Esports FIFA 21, ותציע להם את חוויית הצפייה החדשה והמתקדמת ביותר, המתאימה לאלופים. 


הסטודיו של PSG Esports שיפתח בקרוב, הממוקם במטה המועדון באזור פריז, יצוייד גם במוצרים העדכניים ביותר של Philips Monitors, שיספקו לחברי PSG Esports את מסכי הקונסולות המובילים ביותר, אשר יאפשרו להם להתאמן על כישוריהם ברמה הגבוהה ביותר. 
One unique city, one unique club, הפכה לאחד ממותגי הספורט הגלובליים המובילים בעולם, מאז שנרכשה על ידי "קטאר ספורט השקעות" ב -2011.

איגוד הכימיה, הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה בהתאחדות התעשיינים  קיים מפגש מיוחד עם שגרירות פינלנד במטרה ללמוד על תהליכים של קידום כלכלה מעגלית, להעמקת הפעילות החיובית של התעשייה בנושא בישראל. המפגש התקיים בהשתתפות שגרירת פינלנד בישראל, הגב' קירסיקה לטו-אסקיינן, יו"ר האיגוד, מר ניצן משה ושורה של תעשיינים בתחום הכימיה.
בין נושאי המפגש: הצורך להפחית משמעותית פליטות בכדי לעמוד ביעדים שהוצבו בפינלנד לשנת 2050, הפתרונות השונים שעומדים על הפרק, בהם הגברת שימוש חוזר ונצילות, חשמול התעשייה והגברת חדשנות במחזור ועוד.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>