חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות והסכם חדש

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות והסכם חדש

חברת דאסו סיסטמס  הכריזה  על השקת מרכזי המצוינות של 3DEXPERIENCE Edu, תוכנית גלובלית שנועדה לספק לסטודנטים, אנשי מקצוע, תלמידים, עסקים וממשלות רשת של מרכזים המוקדשים ללמידה חווייתית לכל החיים עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE  המאפשרת לכוח העבודה הנוכחי והעתידי להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית של התעשייה.
 
התוכנית עונה על צורך גלובלי להעמיד לרשות תלמידים ואנשי מקצוע ידע ומיומנויות הנדרשים בשוק העבודה בו משרות חדשות מופיעות ומשתנות במהירות. במגזרים כמו ייצור, מדעי הבריאות והחיים, תשתיות וערים,  טכנולוגיות דיגיטליות מתכנסות כדי להשפיע על כלל ההיבטים של פעילות העסקים בתעשייה - מרעיונות ועד ייצור.
 
המרכזים הראשונים שהצטרפו לתוכנית - CampusFab ולקמפוס מקצועות וכישורי המצוינות – אגף דרום (CMQE-SUD)  בצרפת, מרכז המצוינות בחלל וביטחון של K-Tech בהודו, מרכז סימולציית ייצור חומרים מרוכבים של אוניברסיטת פרדו בארה"ב, ומרכז החדשנות התעשייתית לחלל (CIIA) במקסיקו – מרכזים אלו פועלים בצמוד למעסיקים בתעשיות התעופה והחלל, הרכב, האנרגיה והאלקטרוניקה. המרכזים ושותפיהם בתעשייה, משתפים פעולה בגיבוי ממשלתי כדי לקדם מודלים חדשים של למידה המובנים על ידי פרקטיקות דיגיטליות המעצימות את הכישורים של כוח העבודה המקומי.
 
מרכזים המצטרפים לתוכנית מרכזי המצוינות של3DEXPERIENCE Edu  מצוידים במומחיות הנדרשת כדי לספק הזדמנויות למידה ייחודיות המשלבות עולמות וירטואליים בפלטפורמת3DEXPERIENCE  עם מכונות חדישות המשמשות במקום העבודה, כמו גם קורסים ותוכניות לימודים שתוכננו בשיתוף פעולה עם מעסיקים מקומיים ומועברים על ידי מדריכים מוסמכים בפלטפורמה. סטודנטים, מפעילים, טכנאים, מהנדסים ומחדשים יכולים לשפר את יכולת התעסוקה שלהם על ידי פיתוח מיומנויות מבוקשות בתהליכי תאום וירטואלי, מדעי החומרים, ייצור מונחה נתונים ותחומים אחרים, בהקשר תפקידים בהווה ובעתיד במקומות העבודה.
 
"יצירת מתקני למידה שמסתגלים ללא הרף לשינוי המהיר בקרב התעשיות השונות הינה אפשרית רק על ידי מאמציה המשולבים של ממשלות, מעסיקים מקומיים, גופי אקדמיה וספקי טכנולוגיה", אמרה פלורנס ורזלן, סמנכ"לית בכירה, תעשייה, שיווק וקיימות, דאסו סיסטמס. "תוכנית מרכזי המצוינות של 3DEXPERIENCE Edu  ממנפת את הניסיון שלנו בתוכניות למידה שיתופית וממציאה מחדש שוב ושוב פרקטיקות בתעשייה עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE  בלב העשייה. באמצעות רשת מרכזים זו נוכל לחזק את המאמצים המשולבים הללו ולאפשר את הופעתם של מודלים חדשים לעסקים, לעבודה ולחינוך".

מחקר חדש של חברת האוטומוטיב  HARMAN, מעריך כי הכניסה המהירה לעידן המכוניות החשמליות וההתגייסות של היצרנים, התעשייה כולה והצרכנים לאימוץ טכנולוגיות ״חשמול כלי רכב״, ישנו גם את חוויית הנהגים והנוסעים. להערכת הדו״ח, שהופק על ידי ועדה מייעצת שהקימה HARMAN, בה לקחו חלק יצרני רכב, ספקי ומובילי תעשיית הרכב העולמית, העתיד החשמלי משפיע בצורה שונה על צרכנים ברחבי העולם וכך גם קצב ההתקדמות שלו שונה ממדינה למדינה. נקודות המוצא שהנחו את המחקר: קצב האימוץ של מכוניות חשמליות רק הולך ומתגבר ותשתית הטעינה, בסופו של התהליך, תדביק את רמת הביקוש מצד הצרכנים.

״המחקר שלנו מראה שתהליך החשיבה מאחורי רכישת מכונית חשמלית שונה ועמוק בהרבה מהגישה הננקטת בעת רכישת רכב מסורתי מונע דלק״, אומרת מיכל גבע, מנכ"לית HARMAN ישראל. ״לצרכנים לוקח יותר זמן לחקור בקפידה את האופציות שהשוק מציע להם... הם גם לוקחים זמן נוסף כדי לקבל החלטות לבחירה מושכלת בין כלי רכב חשמליים ונוטים לדרוש נסיעות מבחן ארוכות על הרכב שבחרו לפני שהם מתחייבים – זאת בהתחשב במחזור החיים הארוך יותר שמציעים רכבים חשמליים בהשוואה לעמיתיהם המונעים בדלק״.


התאחדות התעשיינים חתמה על מזכר לשיתוף פעולה  עם ארגון התעשיינים הבינ״ל של איחוד האמירויות.
המזכר נחתם בכנס מיוחד בהובלת בכיר קרן מובדלה באיחוד האמירויות, באדר אל אולאמה, וסגן הקרן, וואליד אל מוקאראב אל מוחאירי.
 כבר היום מובדלה מושקעים בישראל ובוחנים השקעות במגזרי הפינטק, ביוטק, פודטק ובריאות. ההסכם יקל על תעשיינים בישראל ובאיחוד האמירויות לפעול יחד לטובת שיתוף הפעולה הכלכלי בין המדינות.


נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר: ״ההסכם ישפר את יכולת הפעילות של היצואנים הישראלים מול השווקים החדשים שנפתחו. דווקא עכשיו כשהדולר קורס, עלויות השכר עולות וכולנו מתמודדים עם משבר עולמי בשרשרת האספקה, יכולת מיצוי הפוטנציאל בשווקים החדשים שנפתחים ועוד ייפתחו לייצוא הישראלי היא קריטית מאי פעם. נמשיך לפעול בכל החזיתות כדי לחזק את הייצוא, מהלך שממנו ירוויח כל ישראלי״.

 

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>