חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בכנסים, השקות ועוד


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בכנסים, השקות ועוד 
מעבדת הפינסק של מאסטרקארד ו-ENEL X אשר הוקמה לאחרונה בבאר שבע, ערכה כנס בנושא עתיד הסייבר והפינטק בישראל. לכנס הגיעו נציגים מחברות סטארטאפ, משקיעים מקרנות הון סיכון וגורמים נוספים מהתעשייה על מנת לדון באתגרים בתעשיות הסייבר והפינטק, במגמות החדשות ובצרכים המשתנים של הלקוחות. 

כפי שמדגיש ערן לוי,  מנכ"ל ENEL ישראל, המטרה העיקרית של המעבדה היא לבצע פרויקטים בשיתוף עם סטארטאפים, בהליך מואץ אל מול היחידות העסקיות הרלוונטיות במאסטרקארד ובחברת    Enel X על מנת להוציא את הטכנולוגיה לשוק ב-  Product Market Fit אופטימלי ובזמן הקצר ביותר.

בכנס נכחו ונאמו מומחים אשר הציגו את הערך שהם מביאים לסטארטאפים בישראל ואת הצורך בפתרונות חדשניים על מנת להמשיך להוביל את התע שיה בארץ. 
מנכ"ל המעבדה, סידני גוטסמן, הסביר כי גם למאסטרקארד וגם לחברת Enel יש יכולות גלובליות מוכחות לזהות ולהוביל חדשנות אמיתית. המעבדה מאפשרת לשתי החברות לשלב משאבים, ידע ומאמצים ולעבוד יחד עם סטארטאפים בישראל כדי להניע את תחומי הסייבר והפינטק קדימה.

מעבדת הפינסק פועלת בשיתוף עם רשות החדשנות, משרד האוצר, ה - CERT הפיננסי ומערך הסייבר הלאומי ומתמקדת בסטארט-אפים חדשניים ופורצי דרך בתחומי הפינטק והסייבר. המעבדה מציעה לסטארטאפים שיצטרפו לתוכנית, סביבה ייחודית שתסייע להם לפתח פתרונות לשווקים הגלובליים. 

חברת פיליפס השיקה מסך חדש. המסך, ברזולוציית 5120X1440 נועד להחליף את הצורך בשני מסכים זה לתצוגה רחבה באמת. זה מרגיש כאילו יש שני מסכי "27\68.58 ס"מ 16:9 זה לצד זה. השדרוג למסך בגודל "49 מאפשר עבודה נוחה על גיליונות נתונים, יצרני וידיאו ומתכנתים יכולים להסתכל על התצוגה המקדימה ועל לוחות הזמנים בו זמנית. עקומת ה-1,800r מבטיחה שדה ראייה טבעי ומפחיתה את הסנוור והעיוות. 


התאחדות התעשיינים והרשות להשקעות השיקו לאחרונה  
- מסלול להעלאת פיריון למתן מענקים בהיקף של עד 30% , על פי התוכנית העדיפות הממוקמים באזורי עדיפות לאומית וירושלים, לביצוע השקעות לשדרוג טכנולוגי לשיפור הפריון וכושר התחרות בסביבה המקומית.
- מסלול להטמעת טכנולוגיות ייצור מתקדם  למתן מענקים בהיקף של עד 30%, למפעלי תעשייה הפועלים ברחבי כל הארץ, לביצוע השקעות בטכנולוגיות ייצור מתקדם.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>