חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד


חברת Medidata מבית דאסו סיסטמס, הודיעה היום על השקת תוכנית הניסויים הקליניים המבוזרת של Medidata (DCT). מדובר במערך המקיף ביותר של טכנולוגיות משולבות ומאובטחות המאפשרות ביזור מלא על פני כלל רצף הניסוי הקליני. לראשונה אי פעם, יוכלו מפתחי תרופות, חיסונים ומכשור רפואי (נותני החסות) וארגוני מחקר חוזים (CRO), לנצל את הפלטפורמה היחידה שמציעה בשוק שילוב של הכלים הבאים:
● טכנולוגיה ותהליכי עבודה לווירטואליזציה של השתתפות המטופלים
● כלים המאפשרים פיקוח על בטיחות המטופלים ואיכות הנתונים
● שירותים ישירים למטופלים, כולל הקלה במתן התרופות הניטלות במסגרת הניסוי עד הבית.


"אנו רואים כיום עניין הולך וגובר ואימוץ חסר תקדים בתעשיית מדעי החיים של טכנולוגיות ניסוי מבוזרות עקב מגיפת הקורונה", אמר אנתוני קוסטלו, נשיא, ענן המטופלים ב-Medidata. "נותני חסות ו- CRO פונים יותר ויותר למודלים של ניסויים מבוזרים במטרה להביא ליעילות, אבטחה ונגישות מוגברים לתהליך המחקר הקליני".


לוויין ניקוי החלל ELSA-d (End-of-Life Services Astrosclae Demonstrator) של חברת אסטרוסקייל, מובילת השוק בתחום הקיימות בחלל, הדגים בהצלחה את יכולתו ללכוד אובייקטים בחלל, תוך שימוש במערכת לכידה מגנטית שפותחה על ידי החברה. הניסוי בוצע  ביום רביעי, 25 באוגוסט.

אתגר משמעותי בסילוק זבל חללי (שרובו מתכתי), או מתן שירותים בחלל ללוויין תקול, הוא היכולת לאתר, ללכוד ולהיצמד לאובייקט במרחבי החלל. הניסוי שהוכתר בהצלחה מהווה הוכחת התכנות של טכנולוגיות הליבה הדרושות לאיתור זבל חללי, או לוויין נטוש בחלל ואת יכולות הלכידה וההצמדות אליהם.   

"זה היה שלב ראשון נפלא באימות כל הטכנולוגיות המרכזיות שמאפשרות איתור, מפגש ולכידה של אובייקטים בחלל", אמר נובו אוקאדה, מייסד ומנכ"ל חברת אסטרוסקייל. "אנו גאים לעמוד בצעדים הראשונים והמאתגרים הללו, ואנו ממשיכים קדימה עם חזון השירותים בחלל  כש- ELSA-d היא רק ההתחלה״.

בישראל פועלת חברת בת של אסטרוסקייל שמנוהלת על ידי אריה הלזבנד. החברה מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות להארכת חיי לוויינים בחלל, ושירות של לוויינים במסלול.


חברת השבבים מארוול, עולה בישראל עם קמפיין גיוס עובדים חדש ובמרכזו סרטון הומוריסטי בכיכובו של השחקן מיכאלי הנגבי. הנגבי, מגלם את דמותו של מנכ"ל מארוול ישראל גיא אזרד, לצד שחקנים נוספים ועובדי החברה אשר השתתפו בצילומים ומופיעים בסרטון. הקמפיין יעלה בעיקר בדיגיטל ויימשך מספר חודשים. במרכז הקמפיין הצעת הערך הייחודית של חברת השבבים לעובדים חדשים – ניהול Z-A של פרויקטים טכנולוגיים, פיתוח שבבים של הדור הבא, CPU ועוד.
תעשיית השבבים הפכה לאחת מהתעשיות החמות בשנים האחרונות, לאור העלייה בביקוש לשבבים ולמוצרים משלימים למגוון רחב של תחומים: המחשוב והאלקטרוניקה, הרכב, התקשורת ועוד. במקביל, נוצר ביקוש למהנדסים מנוסים והתחרות בין החברות השונות, מוביל אותן לפעול ביתר שאת על מנת לגייס עובדים חדשים. במהלך הקורונה, הביקוש לשבבים ולגיוס עובדים עלה אף יותר, וכיום החברות מתמודדות עם אתגר הפיתוח והייצור ועם אתגר כוח האדם בו זמנית.


איגוד תעשיות מוצרי בנייה וצריכה בהתאחדות התעשיינים מפתח מקורות להטמעת חדשנות בקרב חברות תעשיית הבנייה. לרגל זאת יתקיים ב1.11.21 אירוע זום שיחשוף את . 10 הסטארטאפים המתאימים ביותר ייבחרו להציג את הפיתוחים שלהם בפני חברות התעשייה.
ההרשמה לאירוע  היא  עד ה-20.9.21,

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>