חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים באירועים ופרוייקטים חדשים


חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים באירועים ופרוייקטים חדשים  


טרנספורמציה תעשייתית כמניעה של התאוששות כלכלית, והצורך העולמי בעקבות משבר הקורונה, עמדו במרכז אירועי יריד הסחר "הנובר-מאסה" (Hannover-Messe) ה-21 שהתקיים בתחילת אפריל השנה כאירוע ווירטואלי בהשתתפות מעורכת של יותר מ-200,000 מבקרים וכ-6500 מציגים. "היה מדהים לראות כיצד מיליוני חברות, קבוצות חשיבה ורשתות ערך שתפו פעולה במשך משבר הקורונה כדי להמציא תשובות מהירות," אמר אולבייה ריבה, סגן נשיא בכיר, דאסו סיסטמס. ריבה, ושותפו לשיחה שהתקיימה במסגרת היריד, ד"ר ברטרנד פיקר, מקים ויו"ר, Solar Impulse Foundation, הציגו את הצורך שלנו להגיב למשבר ותוצאותיו כהזדמנות לשנות פרדיגמות וכיוון בכל הקשור לכלכלה וקידום אנושי.
פיקר הציג את העולם והכלכלה העולמית לפני הקורונה כלא-יעילים ובזבזנים כאשר התוצר המקומי הגולמי (תמ"ג) מצומד לצריכה, והציע שינוי תפיסה בה נצמיד את התמ"ג ליעילות ובמקביל נשים את טובתם של בני האדם במרכז התמונה. דוגמא אחת להצלחת התפיסה בפועל היא הפיתוח של מטוס ה-Solar Impulse שממונע על ידי אנרגית השמש. 


אודי קשקש (46) למנכ״ל ונשיא חברת RAD. קשקש מחליף בתפקיד את דרור בין, שמונה באחרונה למנכ״ל רשות החדשנות. 

לקשקש 25 שנות ניסיון בתעשיית הטלקום. הוא הצטרף ל- RAD בשנת 2016 כמנהל פעילות החברה בצפון אמריקה ובתפקידו האחרון פעל כסגן נשיא חטיבת הלקוחות. לפני שהצטרף ל- RAD כיהן קשקש בתפקידים שונים בחברות טלקום, ביניהם כסגן נשיא מכירות של Ceragon Networks בצפון אמריקה ומנהל מכירות ופיתוח עסקי בצפון אמריקה עבורNokia Siemens Networks . קשקש מילא גם מספר תפקידי מו"פ בכירים ב- Nokia Siemens ובחברת Seabridge. קשקש מחזיק בתוארB.Sc.  במדעי המחשב.

״מועצת המנהלים של RAD מאמינה מאוד בצוות הניהול של החברה וקידומו של אודי למנכ"ל מוכיח זאת", אמר יהודה זיסאפל, יו"ר הדירקטוריון של RAD ונשיא קבוצת רד-בינת. ״אודי עשה עבודה יוצאת מן הכלל בהובלת  פעילות המכירות והשירותים של RAD ברחבי העולם ואני בטוח שבתפקידו החדש הוא יעשה כמיטב יכולתו לשמור על המומנטום החזק של החברה״. 

"זהו כבוד גדול עבורי להתמנות למנכ"ל החדש של RAD״, אמר קשקש. "העבודה הצמודה עם עובדי RAD בחמש השנים האחרונות, הראתה לי כמה מוכשרים ומסורים הם. כח האדם האיכותי בשילוב עם הפתרונות החדשניים והמצליחים שלנו מהווים חיבור מנצח, במיוחד כשאני מסתכל על ההזדמנויות שעומדות בפנינו ״.

 

 

HARMAN, חברת בת בבעלות מלאה של סמסונג, המתמקדת בטכנולוגיות מקושרות לשווקי הרכב, הצרכנות והארגונים, השיקה את ה- HARMAN Ignite Store Developers Portal – האב למפתחים המוקדש לקהילת הפיתוח של Android Automotive. הרכב הפך בשנים האחרונות להרבה יותר מ"מכשיר" שמביא אותנו מנקודה א' לנקודה ב', עם מערכות תא-נהג דיגיטליות, מגוון מסכים, חנות אפליקציות ועוד. באמצעות פורטל המפתחים, יכולים מעתה מפתחי האנדרואיד להגיש את האפליקציות שפיתחו לחנות האפליקציות המובילה בתעשייה, HARMAN Ignite Store, כשהן זמינות לכלל יצרניות הרכב הגלובליות שחברת HARMAN עובדת איתן.

״יישומים ושירותים של צד שלישי מציעים הזדמנות משמעותית לחדשנות בתחום הניידות - עם אפשרויות בלתי מוגבלות להתחבר, להגן ולבדר את הנהגים ואת הנוסעים שלהם", אומרת Sripriya Raghunathan, סגנית נשיא בכירה לפתרונות תוכנה, HARMAN ״. ״פורטל המפתחים נבנה לאחר שנים של פיתוח מומחיות בתעשייה כדי לסייע לחבר מפתחי אנדרואיד עם יצרני הרכב, כך שנוכל להגביר את היעילות, הזמינות והבטיחות של יישומי רכב בענן. כעת, עם פורטל המפתחים החדש, מפתחי אנדרואיד יכולים ׳לגעת׳ ביתר קלות בצרכנים באמצעות אספקת חוויות עשירות לשוהים ברכב, יצרני המכוניות מקבלים הזדמנויות חדשות להכנסות והצרכנים יכולים ליהנות מחוויות משופרות במכוניות שלהם באמצעות גישה לתכנים אישיים ומועדפים.״

קבוצת גבאי  צפויה להקים על פי התב"ע המאושרת למתחם  ארבר 14-26 , פרויקט שיכלול כ 317 דירות חדשות ב 3 בניינים בני 6-18 קומות, במקום 7 בניינים ישנים בני 4 קומות. בעלי הדירות יקבלו דירות חדשות עם תוספת של ממ"ד, מרפסת שמש, חניה ומחסן.
אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי: "אנחנו שמחים על הזכייה ומשבחים את בעלי הדירות  על ההתארגנות וקידום של תוכנית גדולה במיקום חשוב זה. החברה כבר פעילה עם אלפי יחידות דיור בדרום ומזרח תל אביב, בכפר שלם, שכונת ביצרון ותל כביר וכן בונה גם בשכונה עצמה. אנו פעילים באזורים הללו מתוך ידיעה שהם צפויים לעבור התפתחות והשבחה משמעותיים והמחירים בהם יעלו. אנחנו שמחים לזכות שוב ושוב בפרויקטים של התחדשות עירונית ולראות את האמונה של בעלי הדירות בקבוצת גבאי, כמי שבונה אלפי יח"ד בדרום ומזרח תל אביב במסגרת התחדשות עירונית והדיירים מבינים את היתרון הגדול שטמון בחברה משפחתית שמדברת איתם בגובה העיניים

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>