חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים בהשקות חדשות ועוד

חדשות השבוע בטכנולוגיה ועסקים

 
רד, יצרנית גלובלית של פתרונות גישה לטלקום, המשיכה גם השנה במסורת בה החלה לפני מעל לעשור ותרמה מלגות לימוד בהיקף של 70 אלף שקל ל-14 סטודנטים וסטודנטיות. במהלך הטקס החגיגי שהתקיים  בזום, אמר זיסאפל למקבלי המלגות כי המחוייבות היחידה שלהם היא להצליח בגדול בלימודים. ״מה שכן, יש לכם סיכוי טוב מאוד להשתלב בהייטק הישראלי שיותר מתמיד זקוק כיום לאנשים טובים. כשתתחילו לעבוד ותהיו מבוססים, אני מקווה שתוכלו גם אתם יום אחד לתמוך בצעירים ובצעירות בתחילת דרכם ולתת להם את הדחיפה הראשונה״.


במפגש הווירטואלי לקחו גם חלק סמנכ"לית משאבי האנוש של רד, דניאלה אילן (שאף הסבה את תשומת הלב לרוב הנשי בין מקבלי המלגות), מנכ״ל המכללה, בני אלון, סגן הנשיא לקשרי חוץ, יריב זולטן, ראשת מנהל הסטודנטים, מיכל רז ודיקנית בית הספר למדעי המחשב, ד״ר דלית נאור.

 

חברת זום הודיעה על תוצאות הרבעון הראשון לשנת הכספים 2022: הכנסות הרבעון עמדו על  956.2  מיליון דולר - עלייה של 191% לעומת רבעון מקביל בשנה שעברה. מספר הלקוחות ש׳תרמו׳ כל אחד להכנסה מעל  100000 דולר קפץ ב-160% לעומת הרבעון המקביל וקפיצה של 87% נרשמה במספר הלקוחות המשלמים, שלהם יש למעלה מ-10 עובדים - המספר הגיע ל-497000. 

אריק יואן מייסד ומנכ״ל זום: ״שנת הכספים נפתחה ברבעון חזק מאוד עבורנו, כשאנו מראים גידול של 191% בהכנסות בהשוואה לרבעון מקביל בשנה שעברה, בשילוב רווחיות חזקה ותזרים מזומנים. המחוייבות שלנו להעצים את לקוחותינו בעבודה ולימוד מכל מקום, באמצעות פלטפורמת תקשורת הווידאו החדשנית שלנו המשיכה להניע את התוצאות שהפגנו״. לדברי יואן, ״עבודה״ היא כבר לא ״מקום״, אלא ״חלל״, בו זום מאפשרת לאנשים ולעסקים להתחבר ולהוציא לפועל את הרעיונות הטובים ביותר שלהם. ״אנו מונעים מהרצון לסייע להוביל את מהפכת העבודה ההיברידית שמאפשרת גמישות, תפוקה ואושר הן בקשרים הווירטואליים והן בפגישות הפנים אל פנים״. 


בקיץ הקרוב תפתח הנספחות הכלכלית הראשונה באבו – דאבי, שתהיה אמונה על הקשרים הכלכליים בין ישראל לאיחוד האמירויות.
בראש הנספחות החדשה יעמוד Aviad Tamir, אשר ניהל בחמש שנים האחרונות את תחום ההשקעות הזרות במדעי החיים והבריאות ברשות לשיתוף פעולה תעשייתי וקידום השקעות זרות.


שר הכלכלה והתעשייה עמיר פרץ, בירך את פתיחתה של הנספחות ואמר בתגובה: "במאמץ לחזק את היחסים הכלכליים עם העולם הערבי ככלל, ועם מדינות המפרץ בפרט, ולאור הפוטנציאל הכלכלי העצום הטמון בחיזוק היחסים הכלכליים בין ישראל לבין איחוד האמירויות".

אגף הכלכלנית הראשית במשרד האוצר פרסם את תחזית האינפלציה העדכנית: 2.1% בשנת 2021
""בשנה הקרובה אנו צפויים לראות עלייה באינפלציה בשל התאוששות המשק, עלייה בצריכה הפרטית ועלייה במחירי הסחורות והאנרגיה, נאמר מטעם האגף.".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>