הכנס השנתי של רד האט

ביום שלישי, 3 בנובמבר 2020, קיימה חברת רד האט (Red Hat)- הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, את הכנס השנתי שלה Red Hat Forum,

ביום שלישי, 3 בנובמבר 2020, קיימה  חברת רד האט  (Red Hat)- הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, את הכנס השנתי שלה Red Hat Forum, שזוכה מדי שנה להצלחה רבה. נוכח הנסיבות התקיים השנה הכנס במתכונת מיוחדת של חוויה וירטואלית בהשתתפות בכירי החברה, ושודר במקביל ברחבי EMEA (אירופה, מזרח תיכון ואפריקה) ליותר מ- 20,000 משתתפים, מהם יותר מ- 1,100 מישראל. חלקו השני של הכנס היה ישראלי באופיו, ותקיימו בו הרצאות, הדגמות וסיפורי לקוח שהועברו על ידי צוותי המכירות והפיתוח של רד האט ישראל, בשיתוף לקוחות מובילים בתעשייה.

מליאת הפורום שודרה במקביל בעשרות מדינות ברחבי EMEA. הדוברים בה היו בכירי רד האט באזור: וורנר קנובליך – סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, ומרטין הארינג – סגן נשיא לשיווק. וורנר קנובליך אמר כי הסיסמה לאורה פועלת רד האט היא "הקוד פתוח משחרר את הפוטנציאל של העולם", כשמאחורי הסיסמה עומדת לא רק העובדה שברד האט מפתחים ועובדים עם קוד פתוח, אלא גם החברה כולה מאורגנת בתרבות פתוחה שמניעה רעיונות חדשניים. 

"רד האט היא חברת תוכנה ארגונית עם מודל פיתוח של קוד פתוח שניתן לצריכה ע"י הלקוחות, כאשר מודל המנויים בו אנו פועלים מבטיח ללקוחות אמינות ותמיכה בסביבה זאת", אמר קנובליך. "כל דבר אצלנו בנוי עם קהילות קוד פתוח, וכל דבר שאנו עושים מוחזר לקהילות – שום דבר לא נשאר קנייני. הכול מבוסס על מאה אחוז קוד פתוח".
בהמשך עבר הכנס למתכונת של מסלולים מקצועיים שהציגו תכנים בשפות המקור של הארצות השונות.

המסלול הישראלי נפתח בדיון פנל בנושא עסקים ופיתוח לקידום חדשנות, בהשתתפות לימור אפיק – מנכ"לית רד האט ישראל ומנהלת אזורית ישראל יוון וקפריסין (IGC); מיקי קנת – מנהלת מרכז הפיתוח בישראל ודירקטורית הנדסת תוכנה ברד האט; שי רביבו – סמנכ"ל הנדסת איכות בחברה, מני צרפתי – מנהל ארכיטקטי פתרונות IGC; ומשה אלדר – מנהל שותפים ברד האט ישראל. פנלים מבודדים

לימור אפיק אמרה בין דבריה בפנל, כי "אחד המאפיינים המרכזיים של של רד האט כארגון, היא תרבות פתוחה בה קולו של כל עובד נשמע בלי קשר למעמדו ולתפקידו. זהו ארגון בו אנשי מו"פ באים למפגשים עם לקוחות. הם רוצים להיות בשטח ולהקשיב ללקוחות ולרצונותיהם".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
ארגזים למעבר דירה

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>