דאסו סיסטם בכנס סיסטמטיקס

חברת דאסו סיסטם מצרפת הייתה הנציגה הבולטת והחשובה בכנס השנתי ה21 של סיסטמטיקס שהתקיים במלון הילטון בתל אביב ביום שני ה16 לספטמבר


חברת דאסו סיסטמס מצרפת הייתה הנציגה הבולטת והחשובה בכנס השנתי ה21 של  חברת ההיי טק המובילה סיסטמטיקס שהתקיים במלון הילטון בתל  אביב ביום שני ה23  לספטמבר.

לתמונות לחץ כאן:


הכנס של חברת סיסטמטיקס ריכז  את כל הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתכנון מכני ואלקטרוני, עיצוב, סימולציות, הדפסת תלת-מימד, ייצור וניהול מידע, של מוצרי הדור הבא  בתחומים שונים-רפואה, היי טק, תחבורה, תעופה, ביטחון, מוצרי צריכה ועוד.


לכנס הגיעו גם מנהליה הבכירים של חברת דאסו סיסטם שנשאו דברים בהרצאות בפני קהל רב. כמו כן התקיים גם שולחן עגול עם עיתונאים מכלי תקשורת טכנולוגיים עם חלק מהמנהלים.
דאסו סיסטמס הציגה את תוכנת SOLIDWORKS 2020 המבוססת על פלטפורמת 3DEXPERIENCE  המסייעת להאיץ את תהליך פיתוח המוצר עבור מיליוני משתמשים ברחבי העולם.
התוכנה היא תוכנה אוניברסלית הייעודית באופן איכותי, יעיל ומקצועי לעסקים גדולים, בינוניים וקטנים במרבית התחומים.
היא הוכיחה את הצלחותיה במדינות רבות ברחבי עולם.
היתרונות של  התוכנה כוללים בין השאר:
יכולת  להרחיב את אפשרויות העיצוב של עסקים  ולהתממשק לענן באמצעות פורטפוליו המשולב של 3DEXPERIENCE המאפשר רמות חדשות של פונקציונליות, שיתופי פעולה, זריזות ויעילות תפעולית.
•    גרסת התלת מימד החדשה והתכנון ההנדסי של תיק העבודות כוללים מאות  שיפורים,  בתוספת יכולות חדשות ותזרימי עבודה על מנת להאיץ ולשפר את פיתוח המוצר.  
•    למעלה מ- 6 מיליון משתמשי SOLIDWORKS יכולים לייצר מוצרים חדשניים באופן מהיר ואפקטיבי יותר ולנהל תזרימי עבודה יעילים.

צוות המחקר והפיתוח של דאסו סיסטמס שיפר את המערכת ההנדסית של  SOLIDWORKS 2020 בתגובה לאלפי בקשות לשיפור ועדכון מקהילת SOLIDWORKS העולמית. על ידי התממשקות לפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, SOLIDWORKS 2020 נותנת מענה למגמות ולצרכים העסקיים המתעוררים היטב בשוק הגלובלי הדורשים מארגונים תחרותיים לשעוט קדימה ולסגל לעצמם רמות חדשות של שיתופי פעולה וזריזות, על מנת לספק ללקוחותיהם חוויית עבודה מהירה וחסכונית.


SOLIDWORKS 2020  מכילה מאות שיפורים ועדכונים חדשנים, מה שמאפשר למשתמשיה ליהנות ממגוון אפשרויות והזדמנויות לשיפור ביצועי המערכת בפעולות היום יומיות שלהם, לייעל את תזרימי העבודה ולהרחיב את אפשרויות העיצוב שלהם למערכות ecosystem המאפשרות מעבר משולחן העבודה לענן תוך התממשקות ישירה לפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE.
בין מאות השיפורים החדשים ב- SOLIDWORKS 2020:
•    מצב עבודה חדש המאפשר עבודה מהירה יותר עם שרטוטי הרכבות גדולות: מצב העבודה החדש מאפשר לפתוח שרטוטים כבדים בשניות תוך יכולת להוסיף ולערוך הערות בתוך הרישום. פונקציה זו שימושית במיוחד למקרה שמשתמשים צריכים לבצע עריכות קלות לציורים או רישומים גדולים עם מספר רב של גליונות או תצוגות עתירות משאבים.
•    חלקים גמישים: יכולת חדשה המאפשרת למשתמשים להציג את אותו החלק בתנאים שונים באותה הרכבה. לדוגמא- הצגה של קפיץ כאשר הוא מכווץ או באורך מלא באותה הרכבה. לפונקציה זו שימושים במגוון יישומים עיצובים כמו קפיצים, מפוח, צירים, טבעות או כל חלק אחר שניתן לכופף אותו או לשנות את צורתו.
•    שיפורים ב- SOLIDWORKS PDM: מחבר החשמל של SOLIDWORKS ומחבר PCB SOLIDWORKS החדש מאפשרים תכנון אלקטרוני מלא וניהול נתונים, כולל אחסון מאובטח וגרסאות של כל נתוני המשתמש תוך שיתוף פעולה הדוק יותר בין צוותי ECAD .
סגן נשיא דאסו סיסטמס אוליבר ריבט, הרצה בפני הקהל  על תחום התאומים הדיגטליים. הוא ציין כי כיום העולם כולו ניצב בפני אתגרים רבים ומצבים מורכבים בתחום  שדרוגי עבודות עם מידע, בפרט בתחומי התכנון ההנדסי לסוגיו להתקדמות לעבר פריצות דרך חדשניות ואינטגרטיביות.

.
פלטפורמת 3DEXPERIENCE עליה מבוססת SOLIDWORKS 2020 מספקת מערך מתרחב  של פתרונות מבוססי ענן הפועלים יחד כדי לסייע בניהול כל של הליך הפיתוח החל משלב ייצור המוצרים וכלה באספקתם. פתרונות כמו D Sculptor3, הכולל את היישום xShape (מידול תת חטיבתי), 3D Creator הכולל את אפליקציית ה- xDesign (מידול פרמטרי), מעצב רכיבי D3  (ניהול נתונים), כלים לתכנון פרויקטים והנדסה מקצועית מבנית (סימולציה מתקדמת) מאפשרים למשתמשים להפחית את החיכוך בין תהליך העיצוב לתהליך הייצור ולבצע עבודה יעילה ומדויקת.
" אנחנו לא רק מביאים יכולות חדשות עוצמתיות לתוכנת SOLIDWORKS שכולם מכירים ואוהבים, אלא מרחיבים אותה לענן דרך פלטפורמת 3DEXPERIENCE, פלטפורמת החוויה הדיגיטלית ההוליסטית היחידה בעולם. בנינו גשר לפורטפוליו מבוסס הפלטפורמה שלנו המאפשר למשתמשים שלנו לנצל את היתרונות הטמונים בפלטפורמת  ה- 3DEXPERIENCE", אמר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, דאסו סיסטמס. " הפיתוחים הללו מציידים את הארגונים השונים בסביבת עבודה וביישומים הדרושים על מנת לאמץ בכל הכח את הרנסנס התעשייתי ואת הערכים עליהם הוא משותת בין אם מדובר בהמצאות, חדשנות, שיתוף פעולה או ייצור מתקדם.


מאז 2002 Omax השתמשה ביישומי SOLIDWORKS לצורך תכנון טכנולוגיית חיתוך הזרקת המים המהירה והמדוייקת ביותר בתעשייה", אמר אריק א.ביטי, מעצב מכני בכיר בחברת  Omax ," החברה   תמשיך לחדש ולפתל מכונות ואביזרים להזרקת מים באמצעות SOLIDWORKS 2020, המאפשרת עוצמה,  ביצועים ברמה גבוהה ושיתופי פעולה יעילים, זאת באמצעות פלטפורמה המאפשרת יצירת ערך לכולם, בכל מקום ובכל מכשיר."
נציגי דאסו סיסטמס, ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, ומרקו גאזטו, מנהל מכירות של SOLIDWORKS בלקן, ישראל ואיטליה.
 קיימו גם שולחן עגול עם עיתונאים בכירים מעיתונים וכלי תקשורת טכנולוגיים.


ג'יאן פאולו באסי המחיש באמצעות מצגת את הכלים והיתרונות המובהקים שיש לתוכנה עם אפשריות המעבר שיש בה  מדסקט טופ לענן עם דוגמאות מגוונות שימושיות מכל רחבי העולם.

ההסברים המקצועיים והמקיפים שלו אכן נתנו הסבר מקצועי מלא ומקיף ביותר לגבי יתרונות התוכנה למגוון רחב מאוד של שימושים המהווים אכן פתרונות הולמים ויעילים בתחום לכל סוגי העסקים: גדולים, בינוניים וקטנים. לדבריו, ישנם כיום כ4.5 משתמשים קבועים בתוכנה, כולל התחום הרחב מאוד של השכלה וחינוך. והמספר הכולל של המשתמשים עומד כיום על 6 מליון.
לדבריו-"אנחנו מביאים רמת ביצוע גבוהה גם לאור העובדה שהלקוחות הם בעלי דרישות גבוהות.
מטרתנו היא לנוע מייצור ממוקד לעבר ייצור במרכז  שבו כל האלמנטים השותפים לעניין מתחברים זה לזה. במובן דיספלינרי זה אומר הרחבת המרכיבים הדיגיטליים  למרכז אחד."
מרקו גאזטו:"הצורך שלנו הוא לאתר היטב מטרות וכיצד זה יסייע הכי טוב ללקוחות. תוך הבנה מירבית, אופטימלית של הצרכים המדוייקים שלהם. כאשר יש את כל האלמנטים שמתחברים יחד בצורה הכי מדוייקת שניתן, דרך הכלים היעילים שאנחנו מספקים באמצעות התוכנה, אז ישנן תוצאות וודאיות מוכחות ללקוחות."


לכנס השנתי  של סיסטמטיקס הגיעו כ2000 איש, של 900 ארגונים מתחומים שונים של מחקר, תכנון ,ייצור. לדברי אילת סגיר, ,מנהלת הכנס, זה כלל את התעשיה הבטחונית, רכב ותעופה, עיצובי מוצרים, רפואה ותחומי רפואה נלווים, היי טק, ,מוצרי צריכה ועוד.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>