מאיר רמות לביטוח רכב

סוכנות הביטוח מאיר רמות היא אחת מסוכניות הרכב המובילות כיום בישראל בתחום ביטוח הרכב. משרדיה שוכנים במרכז תל אביב.


סוכנות הביטוח מאיר רמות היא אחת מסוכניות הרכב המובילות כיום בישראל בתחום ביטוח הרכב. משרדיה שוכנים במרכז תל אביב.

הסעות לקברי צדיקים


בלפור מור, משמש כמנכ"ל החברה. הוא בן שישים וחמש. בשבע שנים האחרונות מנכ"ל מאיר רמות. שימש  בעבר כמנכ"ל בחברות: מפעיל, מג"מ, קוואזר  ובין מקימי חברת הייעוץ הניהולי תפן. חובב ספרות וכתיבה הוציא  ב2019 את "רגע של נחת" אוסף של סיפורים קצרים פרי עטו.


במה אתם מתמחים? 
מאיר רמות סוכנות לביטוח כללי (2009) בע"מ, היא מסוכנויות הביטוח המובילות בארץ לביטוח רכב  ומהווה חלק מקבוצת מאיר, קבוצת רכב המייבאת את רכבי הונדה וולוו בפרטיות ואת רנו וולוו במשאיות. מאיר רמות מספקת ללקוחותיה תנאי ביטוח מעולים במחירים אטרקטיביים, לצד שירות ברמה הגבוהה ביותר. 


מה היתרונות שלה בתחום?
כסוכנות יבואן מאיר רמות מבטיחה ומקיימת חווית שירות במעטפת כוללת בבית אחד. החיבור בין הסוכנות ללקוח וליבואן מבטיח רמת שירות בשלבי החיתום והתביעה ויתרונות איכותיים וכמותיים כגון: שלש שנים חלפים חדשים ומקוריים לרכבים חדשים. רכב חדש תמורת ישן במקרה של אובדן. השתתפות עצמית מוזלת ורכב חליפי בתיקון הרכב במוסכי הרשת. 


בלפור מביא שני סיפורי לקוחות:"לקוח שעבר תאונה קשה ותבע את צד ג כאשם בתאונה- הרכב תוקן במוסך הרשת. הלקוח הפקיד שיק בסכום התביעה במוסך תוך ציפייה שחברת הביטוח תשלם לו קודם לפירעון השיק. צד ג התכחש לאחריותו לתאונה. חברת הביטוח לא יכלה לשלם ולעמוד בלוח הזמנים. סיכמנו עם המוסך והלקוח על דחיית השיק בחודשיים נוספים עד לקבלת החלטה בנושא: כמו הגשת תביעה בבית משפט או לתבוע את הפוליסה. פעלנו מול חברת הביטוח, העמדנו לבחירת הלקוח עורכי דין שילוו אותו בתהליך התביעה. 
"לקוח שרכש חבילת שירותי רכב הכוללת: גרירה, רכב חלופי ושמשות. ביטוח השמשות לא מבטיח שמשה מקורית. שמשת הרכב נסדקה והשמשה הוחלפה בשמשה חדשה לא מקורית. חיישני הבטיחות שעל השמשה שהותקנה לא עבדו בסינכרוניזציה עם תנועת הרכב בהאטה והאצה. שיתפנו בנושא את המנהל הטכני של החברה. לאחר שהובהר הצורך בשמשה מקורית, גישרנו על פערי המחירים בין היבואן, חברת הביטוח וללקוח. תיאמנו לוח זמנים להתקנה מחודשת על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוח ובטיחות רכבו."

העקרונות המנחים אותו לדבריו בניהול החברה כוללים: יחס אישי ומכבד לעובדי החברה מנהליה ולקוחותיה.מקצועיות. כיבוד זמן הלקוח קבלת אחריות אישית וגיבוי מקצועי מלא.

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>