יועץ רוחני לעסקים

שמואל זוהר ינאי הוא יועץ רוחני בעל נסיון של למעלה מ20 שנה. בין השאר הוא משמש גם כיועץ לעסקים ובעלי עסקים בקידום עסקיהם ובפתרון של בעיות שונות הקשורות לעסקם

שמואל זוהר ינאי הוא יועץ רוחני בעל נסיון של למעלה מ20 שנה. בין השאר הוא משמש גם כיועץ לעסקים ובעלי עסקים בקידום עסקיהם ובפתרון של בעיות שונות הקשורות לעסקם.


מגזר הלקוחות שלו בתחום העסקים כולל חברות ומפעלים שונים בתחום המזון, הנדל"ן, הדלק ועוד. 
כמו כן מגוון עסקים מכל התחומים.


הפתרונות שאותם שמואל זוהר ינאי מציע מתחילים מאבחון הבעיה, יעוץ וליווי של תהליך להעצמת העסק, הסרת מחסומים, ליצירת סינרגיה עסקית כלכלית וחיובית, להסרת מכשולים פיזיים, אנרגטיים, אנושיים, וכלכליים אשר מטרתו פתיחה של ערוצי שפע. ייעוץ אסטרטגי. בחירה נכונה של קמפיינים פרסומיים. וגם יעוץ עתידי מבחינת טיימינג נכון לכניסה לשוק במוצרים חדשים. איתור מהלכים נכונים לקראת פריצה. בדיקה נומרולוגית של שם העסק, לדוגמה, בתי מלון שמחליפים את השם. יש גם מקרים שבעלי עסקים מכשילים את עצמם ואז שמואל זוהר ינאי  מפנה אותם לספרים וחומרי קריאה מתאימים. כמו כן רצוי לבדוק פיזית את מיקומם של חפצים שונים כמו פסלים, תמונות וקישוטים שונים.לבדוק אם השם  של העסק/ חברה מכשיל או חוסם אותו.


לדבריו, רצוי לקיים בדיקות מקדימות לגבי עסק התחלתי ואם עסק נכנס למשבר בודקים איפה צריך לשפר ולשדרג.
לדוגמא- אבנים אנרגטיים שנמצאים בפתח המשרד או המפעל וחייבים לשטוף אותם. בדיקת מזוזות. בדיקת קמעות ישנות. פגיעה אנרגטית שנעשית על כישופי מתחרים ומאגיות שחורות. ומנגד איזון אנרגטי בכל הפעילות.


שמואל זוהר ינאי מביא שלושה מקרים מיוחדים הממחישים את הצלחות הייעוץ:
במקרה הראשון מדובר היה בבעלת חברה להשכרת ומכירה של יחידות נופש בדרום הארץ. העסק נקלע לקשיים ולאחר בדיקה מקיפה ויסודית שנעשתה התברר כי הפקידה הראשית של העסק חסמה מבחינה אנרגטית את כניסת השפע וכך גם מזוזות פגומות. לאחר שנפתרו בעיות אלו העסק עלה על דרך המלך ושגשג.
במקרה השני מדובר היה בעליה של רשת תדלוק עם עשרות סניפים מכל רחבי הארץ אשר רצה לבצע מהלך של שותפות בעייתית ולאחר בדיקה מקיפה ויסודית הסתבר כי אם היה מבצע את השותפות היה נכנס לפשיטת רגל.
במקרה השלישי מדובר היה בחברת נדל"ן שבה בנו של בעל העסק, היה אמור להיכנס לתפקיד של מנכ"ל ביוזמת האב.  אבל הבן היה בעל נטיות הומניות, ולא התאים למעשה לתפקיד כל כך מורכב. לאחר בדיקה יסודית שעשה שמואל זוהר ינאי ,האב חזר בו מהחלטתו זו וזה סייע להתקדמות העסק, מבלי שזה ייפגע בצורה כלשהי במעמדו או ברווחתו הכלכלית של בנו. 

https://www.mgn18.com/hebrew/%d7%99%d7%95%d7%a2%d7%a5/

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>