Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

הכירו: נדל"ן הדור ה-4

 בחרו את אזור הרצוי ומאפייני הדירה, קבעו את התקציב ובתוך 3 חודשים תוכלו לעבור לגור בדירה ששופצה כליל והותאמה במיוחד לצרכים שלכם. כך רוכשים היום דירה מיד שניה בשיטת פי'גויה. השיטה מציעה שירות סוכן רכישה אישי, בעלות נמוכה מדמי תווך. מדובר בקונספט חדש, שפותח על ידי חברת השבחת הנכסים פיג'ויה, ומציג תפישת שירות חדשה בדרך אל הדירה

שמאות מקרקעין ברחובות

מאת: רוני נאור-חפרי |

שמאי מקרקעין ברחובות

בחרו את אזור הרצוי ומאפייני הדירה, קבעו את התקציב ובתוך 3 חודשים תוכלו לעבור לגור בדירה ששופצה כליל והותאמה במיוחד לצרכים שלכם. כך רוכשים היום דירה מיד שניה בשיטת פי'גויה. השיטה מציעה שירות סוכן רכישה אישי, בעלות נמוכה ממזו שמשלמים למשרד תיווך. מדובר בקונספט חדש, שפותח על ידי חברת השבחת הנכסים, פיג'ויה.

דירות מיד שניה | דירות יד שניה
 

שמאות מקרקעין ברחובות

החברה פיתחה את השיטה בעקבות אחד הטרנדים המובילים בשוק הנדל"ן העולמי: שירות סוכן הרכישה האישי. השירות מבוקש בקרב ידוענים ברחבי העולם, בבואם לבצע עסקת רכישת נכס מיד שניה. כעת, באמצעות השיטה שפיתחה, מנגישה החברה את השירות לכל המעוניינים לרכוש דירה מיד 2 בעלות נמוכה ובכך מציגה תפישת שירות חדשה עם פתרון אידאלי.

סוכן אישי ששומר על האינטרסים שלכם
אם כן, בין אם מעוניינים לרכוש דירה או למכור אחת; בין אם מעוניינים בהתאמת נכס למגורים ולאורח חיים ספציפי או בהשבחתו ליצירת רווחים, מציעה החברה, המתמחה בהשבחת נכסי נדל"ן, מגוון פתרונות מקצועיים חדשניים, בהתאמה אישית מושלמת.

להבדיל משירותי תיווך למיניהם, מנהלי החברה משמשים סוכנים של הלקוח, רוכש הנכס, כמומחים אישיים, המסייעים לו לבצע את הרכישה האידאלית עבורו. החזון שביסוד פעילות החברה, מציג תפישת שירות חדשה, תוך הגנה על האינטרסים של הרוכש וליווי מלא. זאת, בשעה שמתווכים שואפים לכריתת העסקה בכל מחיר, משום שעמלת התיווך מותנית בכך.

בנוסף להשבחת הנכס והעלאת ערכו בכ-15%, השיטה שפותחה בחברה, שיטת פיג'ויה, מציגהדירות מיד2 | דירות מיד 2 נתונים מרשימים ומספר יתרונות שעיקרם חיסכון בזמן, משאבים ועלויות: איתור הנכס בהתאם לדרישות הלקוח ולתקציב העומד לרשותו, ניהול משא ומתן מול צד ב', בדיקת ליקויים, ליווי משפטי בהתאם לדרישה, התאמת הנכס למגורים או להשקעה מניבה בשיתוף אדריכל או מעצב פנים, שיפוץ, שדרוג ועוד.

מארגנת החתונות של עולם הנדל"ן
הכירו את "מארגנת החתונות" של ענף הנדל"ן: חברת פיג'ויה. בדיוק כמו מארגנת חתונות, שעושה הכל עבור זוגות מתחתנים בדרך אל החופה, כך גם בפיג'ויה עושים הכל עבור הלקוח, בדרך אל העסקה החשובה בחייו, רכישת דירה. החברה מציעה ייצוג בכל הליך הכולל מסחר בנדל"ן או השבחתו. מעבר לכך, החברה מייתרת את הצורך בפניה למתווכים או בבזבוז זמן ומשאבים על איתור הנכס. צוות החברה מסוגל לבצע חיפוש ממוקד, לפי אזור, דרישות ותקציב, וכן ניהול מקביל של מספר מהלכי משא ומתן על מחיר הנכס ותנאי הרכישה או המכירה.

בידול החברה בשוק הנדל"ן בא לידי ביטוי בשילוב הייחודי של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת, מבית היוצר של מומחים מקצועיים, האוחזים בכ-30 שנות ניסיון בתחום. צוות החברה, שהוקמה על ידי האחים אסף ויפתח קצור, כולל בין היתר עורכי דין, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני בניין.

אנשי הצוות בחברה מתמקדים בהתאמת השירותים הרלוונטיים לצרכי הלקוח, תוך בניית תוכנית שתייצר ללקוח תשואה אופטימלית באופן היעיל ביותר.

בין התכונות המאפיינות את החברה, גם פיקוח על כל שלב, שקיפות מלאה בכל שלבי התהליך, התאמה בין דרישות הלקוח לבין התקציב העומד לרשותו והצמדות קפדנית ללוח הזמנים. יתרון נוסף ממנו נהנים לקוחות החברה הוא האחריות המלאה שהיא מספקת על כל פרויקט.

קנו דירה מיד שניה וקבלו מפתח לדירה חדשה
בחברה מתמחים, כאמור, בפתרונות סחר בדירות ובנכסים מיד שניה, המותאמים לצרכי הלקוח. מדובר בשיטה שמאפשרת ללקוח ליהנות מנכס במצב חדש, שהותאם ועוצב בהתאם לצרכיו ודרישותיו, כפי שהוגדרו בתחילת התהליך.

דירה מיד שניה | דירה יד שניה

התהליך מתחיל בפגישת היכרות, במהלכה מוגדרים דרישות וצרכי הלקוח באשר לנכס הרצוי. השלב הבא כולל איתור נכס מתאים, ניהול משא ומתן מול הצד המוכר וייעוץ משפטי באשר להסכם הרכישה. לאחר מכן, מתחיל שלב השיפוץ והתאמת הנכס. זאת, על ידי תכנון וייעוץ אדריכלי, כולל תכנון וחלוקת חלל; קבלנות ביצוע כולל שיפוץ, השבחה ושדרוג; ועיצוב פנים כולל ביצוע, Home Styling ו-Home Dressing.

איך תמכרו את הנכס ב-115% מערכו הנתון?
בימים בהם שוק הנדל"ן כמרקחה, לא פשוט לעקוב אחר השינויים והמגמות, שמשפיעים על ערכי הנכסים. לכן לקוחות החברה, העומדים בפני מכירת דירה או נכס כלשהו נהנים ממספר פתרונות לביצוע עסקה בתשואה אטרקטיבית.

הידע והניסיון בהם אוחזים אנשי הצוות בחברה מאפשרים ללקוח ליהנות מליווי וייעוץ מקצועי, אמין ויעיל לאורך כל הדרך. אנשי הצוות, שניהלו ויזמו עשרות פרויקטים בסדרי גודל שונים, מעורים בשוק הנדל"ן בכלל, ובשוק הדירות מיד שניה בפרט. בהמשך לכך, הם מסייעים ללקוח לבצע את הבחירות וההחלטות הנכונות, בדרך אל ההסכם המוצלח ומימושו.

דירה מיד2 | דירה יד 2

בקטלוג הנכסים שבאתר החברה ניתן להתרשם ממגוון נכסים מיד שניה שהושבחו | feijoya.com.

 

מדפים לחנויות     שולחן קופה     מערכות תצוגה     מדפים לאכסנה כבדה

תגובות

g

אזרחות פולנית

|

f

סגור

הכירו: נדל"ן הדור ה-4 | אינדקס עסקים

league of legen...

|

When some one searches for his required thing, therefore he/she
needs to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.

Feel free to visit my web page; league of legends evade

סגור

הגב לתגובה | אינדקס עסקים

Buy LoL account

|

Ridiculous quest there. What happened after? Take care!

Also visit my webpage :: Buy LoL account

סגור